ketvirtadienis, liepos 16 d.
IT ir transportas
Aviacija
Skraidyti jau galima ir iš Kauno – atnaujinti trys maršrutai
Vengrijos oro bendrovė „Wizz Air“ pirmadienį atnaujina reguliarius skrydžius iš Kauno į Nyderlandų miestą Eindhoveną bei Norvegijos miestus Olesiundą ir Bergeną. Tai pirmieji reguliarūs skrydžiai iš Kauno oro uosto, atlaisvinus karantino suvaržymus.
Pasaulis
Koronavirusas
„Wizz Air“ stabdo skrydžius į Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją
Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ dėl koronaviruso protrūkio ir Vyriausybės taikomų draudimų keliauti nuo šeštadienio beveik trims savaitėms stabdo skrydžius iš Lietuvos į Vokietiją, Prancūziją ir Ispaniją.
Verslas
Aviacija
Būk gerutis, neauk didutis: kodėl skrydžių bendrovėms nepatinka aukštesni keleviai
Skrydžių bendrovės į lėktuvų salonus stengiasi pasodinti kuo daugiau keleivių. Ateityje geriau nebus.
Verslas
Ginčas
Teismas: puslapis wizzairbilietai.lt klaidina pirkėjus
Mažoji bendrija „Skruzdėliuko kelionės“, tarpininkaujanti įsigyjant pigių oro skrydžių bendrovių bilietus, negali naudoti interneto domeno wizzairbilietai.lt, nes jis vartotojams sudaro klaidingą įspūdį, jog bilietai yra įsigyjami tiesiogiai iš Vengrijos pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ arba jos oficialios atstovės, nutarė teismas.
Anglijoje
„Wizz Air“ informacija dėl JK išstojimo iš ES
„Wizz Air“ savo keleiviams praneša, kad Jungtinė Karalystė 2020 m. sausio 31 d. (23:00 GMT / 24:00 CET) oficialiai išstoja iš Europos Sąjungos (toliau – ES).
Gyvenimas
Nestandartinį „WizzAir“ bagažą įsigijusiai grupei lietuvių – nemalonus siurprizas: oro uoste liepė sumokėti dar 5000 eurų
Grupei lietuvių skrydis su pigių skrydžių bendrove „WizzAir“ kainavo daugiau nei buvo planuota. Slidinėti į Barseloną vykę keleiviai apmokėjo sportinį bagažą, kuriame vežėsi sportinį inventorių. Iš Vilniaus sėkmingai į Ispanijos miestą nuskridusiems lietuviams nuotaiką sugadino kelionė namo, kuomet paaiškėjo, kad visa kompanija už bagažą turės sumokėti 5000 Eur.
Pramogos
Gimtadienio proga Hugh Jackmanas pasidalino neįprastu kadru iš asmeninio gyvenimo
Prieš kelias dienas žinomas aktorius Hugh Jackmanas atšventė 50-ąjį gimtadienį. Ta proga socialiniame tinkle veiksmo filmų žvaigždė pasidalijo kiek neįprasta nuotrauka.
Gyvenimas
Žvaigždės receptas. Gamink kaip... Hugh'as Jackmanas
„Iksmenų“ žvaigždė garsėja kaip sveiko gyvenimo būdo propaguotojas: bėgioja kiekvieną dieną, medituoja ir, žinoma, taisyklingai maitinasi.
ŽYMA
WIZZAIR