penktadienis, sausio 22 d.
Aktualijos
Motina iš Essexo kaltinama 7 mėn. kūdikio nužudymu
Motina, kuri gyveno Essexe, penktadienį stos prieš teismą, kuriame bus kaltinama dėl septynių mėnesių kūdikio mirties ir nepriežiūros.
Aktualijos
Jaunuoliai įtariami kūdikio nužudymu
Policija sulaikė nepilnametį ir vos vyresnę merginą: pora gali būti kalta dėl vos kelių savaičių kūdikio mirties.
Pasaulis
Mirusiu pripažintas naujagimis atsigavo pakeliui į laidotuves
Grubi medikų klaida vos nesibaigė gyvo naujagimio laidotuvėmis – vos gimęs berniukas buvo pripažintas mirusiu, nors išties buvo gyvas.
Aktualijos
Nužudytą naujagimį tėvai palaidojo batų dėžėje
Ketvirtadienį prieš Mančesterio Karūnos teismą stojo 25-erių Catherine Davies ir 35 metų jos gyvenimo draugas Anthony Clarkas, kaltinami savo naujagimio nužudymu. Badu marintas mažylis, kuris galimai mirė nuo dehidratacijos, tėvų buvo palaidotas dėžutėje nuo batų. Naktį dėžę su kūneliu pora užkasė vietos kapinėse.
Pramogos
Britų šeimos prakeiksmas: giltinė tiesiog šienauja
Prieš porą savaičių Jungtinę Karalystę sukrėtė žinia apie dviejų kūdikių mirtį iš trynukų grupelės, o vaikų motinai nespėjus atsigauti po patirto šoko likimas jai smogė dar vieną skaudų smūgį.
Pramogos
„Tesco” dėl mirties pavojaus pašalino kūdikiams skirtą produktą
„Tesco” iš parduotuvių lentynų pašalino kūdikiams skirtą produktą, kuris pasak Amerikos sveikatos ir maisto tarnybos (angl. Food and Drug Administration, FDA) naujagimiams sukelia pavojų uždusti.
Aktualijos
Motina naujagimį nuleido unitaze
29-erių Sinead Connet, savo naujagimio atsikračiusi tiesiog nuleisdama jį unitaze, prieš kelias dienas išgirdo teismo nuosprendį – jai skirti vos vieneri metai nelaisvės.
Aktualijos
Pykčio apimta auklė mirtinai užpurtė vaiką
Londone nuteista auklė, kuri pripažinta kalta dėl nė metukų nesulaukusio vaikelio mirties. Mažylį ji pražudė nesuvaldžiusi pykčio priepuolio.
Aktualijos
Karštis pražudė automobilyje paliktą kūdikį
Airijoje mirė vos kelių mėnesių mergytė, kurią neatsakingas tėvas karštą dieną paliko užrakintame automobilyje.
Pasaulis
Pražūtinga dieta: alternatyvi mityba pražudė kūdikį
Gydytojų neklausę ir savo nuožiūra kūdikį natūraliais produktais maitinę tėvai stojo prieš teismą dėl savo atžalos mirties.
Aktualijos
Maišelyje – negyvas kūdikis
Vidurio Anglijos mieste ilgąjį savaitgalį aptiktas kraupus radinys – naujagimio palaikai, manoma, kad su kūdikiu žiauriai pasielgė nėštumą nuslėpti bandžiusi jo mama.
Pasaulis
Prancūzijoje kūdikio mirtis siejama su vitamino D papildu
Prancūzijoje nuspręsta sustabdyti vieno vitamino D preparato pardavimus, po to kai gruodį mirė vos dešimties dienų kūdikis, kuriam buvo duodamas tas papildas.
IT ir transportas
Jeep Wrangler Unlimited
Neabejotinai skirtas tikram „Jeep“ fanatikui, nes yra šiurkštus ir nelabai patogus. Dabar jį galima užsisakyti su galinio vaizdo kamera ir
Gyvenimas
Ligoninėje neišnešiotas naujagimis paliktas mirti
Paaiškėjo, kad ligoninės darbuotojai neišnešiotą kūdikį prausykloje paliko vieną mirti, o kito nelaimingo atvejo metu nesugebėjo teisingai diagnozuoti kondicijos moteriai, kuri mirtinai nukraujavo.
Lietuva
Nauja meningokoko auka: Vilniuje mirė kūdikis
Lietuvoje vaikų gyvybes vėl šienauja meningokokas. Ši liga antradienį pasiglemžė vos septynių mėnesių berniuko gyvybę. Šeimoje auga vyresnė mergaitė, kuri lanko vieną Vilniaus darželių, tačiau kol kas nėra žinoma, ar ji taip pat serga.
ŽYMA
WRANGLER/UNLIMITED