penktadienis, spalio 30 d.
Pramogos
M. Markle sesuo sulaukė karališkosios šeimos apsaugos dėmesio
Kensingtono rūmai, rodos, ėmėsi veiksmų prieš Sasekso kunigaikštienės Meghan seserį Samanthą Markle. Pasak Dailymail.co.uk pranešimų, kunigaikštienės apsauga aptarė „žalą, kurią Samantha gali padaryti karališkosios šeimos reputacijai“ ir S. Markle įrašė į „įkyrių žmonių sąrašą“.
Pramogos
Nesutarimai karališkojoje šeimoje vyksta visai ne tarp M. Markle ir K. Middleton
Nepaisant to, kad per Kalėdas karališkosios šeimos nariai atrodė itin draugiški ir šventiškai nusiteikę, socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota akimirka gerbėjus verčia abejoti, ar taip garsiai apkalbėti nesutarimai su Meghan Markle iš tiesų vyksta tarp jos ir Kate Middleton?
Pramogos
Priežastis, kodėl M. Markle negalės išpakuoti dovanų Kalėdų dieną
Remiantis karališkosios šeimos tradicijomis, gegužės mėnesį jos nare tapusi Meghan Markle negalės kalėdinių dovanų išpakuoti gruodžio 25 d. Tiesa, dėl to kalta Didžiosios Britanijos monarchų kilmė.
Pramogos
M. Markle pademonstravo išryškėjusį nėščiosios pilvuką
Buvusi aktorė Meghan Markle antradienį viena lankėsi Brinsworth senolių, kadaise dirbusių šou versle, slaugos namuose. Oficialioje Kensingtono rūmų tviterio paskyroje pasakojama, kad šiuose senelių namuose karališkosios šeimos atstovai lankosi nebe pirmą kartą.
Pramogos
M. Markle tėvas ragina dukrą susitaikyti
Meghan Markle tėvas Thomas, su kuriuo ji nepalaiko ryšių, pirmadienį paragino dukrą su juo susisiekti ir sakė, kad jų nesantaika, išprovokuota jos santuokos su Didžiosios Britanijos princu Harry, „negali tęstis amžinai“.
Pramogos
Karališkoji šeima pristatė kalėdinius atvirukus
Oficialioje Kensingtono rūmų instagramo paskyroje neseniai paviešintos Kembridžo kunigaikščių Kate Middleton ir princo Williamo bei jų trijų atžalų nuotraukos.
Pramogos
Žinoma astrologė papasakojo apie M. Markle ir princo Harry kūdikį
Kai spalio mėnesį pasaulyje pasklido žinia apie karališkosios poros Meghan ir princo Harry būsimą šeimos pagausėjimą, jų gerbėjai ėmė skaičiuoti, kada gi visiems bus pristatytas pirmoji jųdviejų atžala. Teigiama, kad būsimas princas ar princesė turėtų gimti balandžio mėnesio pabaigoje, tačiau žinoma astrologė, kadaise dirbusi su pačia princese Diana, atskleidė, kad naujasis šeimos narys pasirodys gerokai anksčiau, rašo Dailymail.co.uk.
Pramogos
M. Markle nustebino savo pasirodymu mados apdovanojimuose
Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle pirmadienio vakarą prisiminė dienas, kai vis dar buvo Holivudo žvaigždė. Žinoma moteris dalyvavo kasmetiniuose „Britų mados apdovanojimuose“, kuriuose savo pasirodymu ji nustebino visus susirinkusius.
Pramogos
Prabilo artima M Markle draugė
Teniso žvaigždė Serena Williams prisiminė pokalbį su savo gera drauge Meghan Markle, šiuo metu su princu Harry laukiančią šeimos pagausėjimo. Sportininkė atskleidė, kad bendraujant su Sasekso kunigaikštiene pastaroji labiau domėjosi Serenos gyvenimu, o ne pasakojo apie tai, kaip jai sekasi atlikti karališkąsias pareigas ir laukti gimsiančio kūdikio.
Pramogos
Kensingtono rūmai papasakojo apie tarp kunigaikštienių vykstančius nesutarimus
Šiuo metu užsienio žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau pranešimų apie tarp dviejų kunigaikštienių – Kate Middleton ir Meghan Markle – atsiradusius nesutarimus. Pasirodo, kaip teigiama Kensingtono rūmų viešame pranešime, visa tai – tik gandai.
Pramogos
Nauji kunigaikščių namai slepia didžiules paslaptis
Princas Harry ir Meghan Markle, kaip patys nusprendė, kitąmet įsikurs netoli Vindzoro pilies esančioje Frogmore rezidencijoje. Vargu ar daug kas žino, kokią širdį veriančią istoriją mena šio namo sienos.
Pramogos
M. Markle pradėjo skaldyti karališkąją šeimą?
Šaltiniai tvirtina, kad Didžiosios Britanijos princas Harry supyko ant brolio Williamo, nes šis Meghan Markle po poros sužadėtuvių neparodė deramos pagarbos, skelbia „The Daily Mail“.
Pramogos
Princas Harry ir M. Markle išsikrausto
Sasekso kunigaikščiai princas Harry ir Meghan Markle greitu metu išsikraustys iš namų, kuriuos dalijasi su princu Williamu, Kate Middleton ir jų atžalomis, pranešė Kensingtono rūmai.
Pramogos
Paaiškėjo neviešinti faktai apie karališkąsias vestuves
Prieš gegužę įvykusias karališkąsias vestuves karalienei Elizabeth II teko akis į akį pasikalbėti su anūku princu Harry dėl „sudėtingai įgyvendinamų“ jo nuotakos įgeidžių, rašoma „DailyMail“. Anot britų portalo, Meghan pageidavo per vestuvių ceremoniją pasidabinti smaragdais puošta tiara, tačiau monarchė boikotavo šį sprendimą.
Pramogos
Paaiškėjo, kokios lyties vaiko laukiasi kunigaikštienė?
Ar pasaulis ir Sasekso kunigaikščiai pasiruošę mažajai Meghan Markle? O galbūt būsimieji tėvai svajoja apie berniuką? Sklinda gandai, kad princas Harry su žmona Meghan žino savo vaikelio lytį. Kaip teigia portalas Celbuzz.com, pora laukiasi mergaitės.
Pramogos
M. Markle pademonstravo daugiau negu pridera?
Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle vardas neretai mirga antraštėse dėl nepriekaištingo stiliaus pojūčio ir apdarų pasirinkimo per 16 dienų trunkančią karališkąją kelionę. Toji balta juodais raštais puošta suknelė ar švarkeliai buvo tiesiog puikūs, pastebi today.com. Tačiau pastarasis jos apdaras privertė nusistebėti: nejau Meghan pademonstravo daugiau nei pridera?
Pramogos
Prasidėjo atviras karas tarp M. Markle ir princesės Eugenijos?
2018-ieji bus išskirtiniai metai britų karališkos šeimos istorijoje. Princo Harry‘o ir Meghan Markle santuoka prikaustė ne tik britų, bet ir milijonų žmonių visame pasaulyje dėmesį, rašo nickiswift.com. Po princesės Dianos mirties susidomėjimas karališkąja šeima blėso, bet į šeimą įsiliejus Kate Middleton padėtis pasikeitė, be to, atsirado daugiau vietos suspindėti tokiai asmenybei, kaip M. Markle.
Pramogos
Meghan Markle privertė savo pirmąjį vyrą pasirašyti neįprastą nėštumo sutartį: ar išdrįso to reikalauti ir iš princo Harry?
Meghan Markle privertė savo pirmąjį sutuoktinį sutikti dėl vadinamosios nėštumo sutarties, numatančios, jog nėštumo atveju ji gaus visą įmanomą prabangą ir priežiūrą, „DailyMailTV“ atsikleidė artimas jos bičiulis.
Pramogos
Britų spėjimai: Sasakeso kunigaikščiams gims dvynukai?
Lažybininkai Didžiojoje Britanijoje spėlioja, ko jau kitų metų pavasarį susilausk Meghan Markle ir princas Harry. Karališkosios šeimos gyvenimą akylai sekantys britai tiesiog pašėlo sužinoję, kad Sasekso hercogienė ir hercogas netrukus taps tėvais. Daugelis spėja, kad porai gims dvynukai, skelbia dailymail.co.uk.
Pramogos
Kas pravirkdė Meghan Markle?
Tongoje viešėjusi Meghan Markle, baimindamasi Zikos viruso, nusprendė nevykti pasigrožėti drėgnaisiais atogrąžų miškais, kuriuose gausu šį virusą platinančių uodų. Sasekso kunigaikštienei Tongos mokiniai atliko specialią dainą ir šokį, skirtą nuvaikyti uodams.
ŽYMA
YARIS