pirmadienis, sausio 18 d.
Lietuva
Donaldui Trumpui – pavojingiausias iššūkis per visą prezidentavimą
Donaldui Trumpui teks susidurti su bene pavojingiausiu iššūkiu per trejus prezidentavimo metus, kai trečiadienį priešais televizijos kameras prasidės vieši jo atžvilgiu Kongreso vykdomo apkaltos tyrimo posėdžiai.
Pasaulis
Socialiniame tinkle „Twitter“ – vienas už kitą drąsesni Trumpo pareiškimai ir įspėjimai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas, tapęs apkaltos tyrimo dėl tariamo piktnaudžiavimo valdžia taikiniu, savo šalininkus šeštadienį įspėjo, jog „ant kortos yra pastatytas mūsų šalies likimas“.
Pasaulis
Putinui prieš Zelenskį krenta karūna
Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas visada didžiavosi kone dangų remiančiu populiarumo reitingu. Bėda ta, kad šalies gyventojai juo vis labiau nusivilia, o Ukrainoje labai sėkmingai savo pozicijas valdžioje tvirtina naujas šalies vadovas Volodymyras Zelenskis.
Pasaulis
Itin slapta ir net įžūli Ukrainos operacija: rusai suprato, kad juos visiškai pergudravo
Ukrainiečių karinis žvalgybininkas Aleksandras Kolodiažnas ant rusų minos užlipo rengdamas buvusio „Donecko Liaudies Respublikos“ kovotojo, liudininko byloje dėl numušto lėktuvo MH17 Vladimiro Cemacho išgabenimo iš fronto linijos maršrutą po jo sulaikymo okupuotoje teritorijoje, pranešė censor.net.ua vyriausiasis redaktorius Jurijus Butusovas.
Pasaulis
Zelenskis kreipėsi į Putiną: nepatariu vilioti Ukrainos piliečius Rusijos pasais
Išrinktasis Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis savo „Facebook“ paskyroje kreipėsi į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną rusų ir ukrainiečių kalbomis, skelbia meduza.io.
Pasaulis
Teismas pateikė sprendimą dėl konditerio atsisakiusio kepti tortą gėjams
JAV Aukščiausiasis Teismas pirmadienį išteisino vieną Kolorado valstijos konditerį, atsisakiusį sukurti vestuvinį tortą gėjų porai, nes dėl savo religinių įsitikinimų nepritarė jų santuokai.
ŽYMA
ZELENSKIS