penktadienis, vasario 26 d.
Aktualijos
Nusikaltimai
Stumbrės žūtimi pasibaigusioje medžioklėje – Seimo, „Grigeo“, „Biovelos“ veidai
Teisėsaugos dėmesio sulaukusioje stumbrės žūtimi pasibaigusioje medžioklėje Panevėžio rajone dalyvavo įtakingi politikos ir verslo atstovai, rodo BNS gauti duomenys. 
Aktualijos
Šuns apdraskytas naujagimis kovoja dėl savo gyvybės
Yaxley, netoli Peterborough esančiuose namuose sekmadienio naktį, maždaug 1.47 val., šuo apdraskė neseniai gimusį berniuką. Naujagimis patyrė jo gyvybei pavojingus sužalojimus, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Imigrantų drama Peterboroughe: vyras negyvas, merginos – už grotų
Rytų Anglijoje praėjusį savaitgalį rastas sunkiai sužalotas imigrantas, kuris netrukus mirė. Dėl jo nužudymo sulaikyta jauna užsienietė, dar viena mergina galimai prisidėjo prie nusikaltimo.
Pramogos
Prisijuokavo: pokštai apie laimėtus milijonus išsipildė
Savo vyrą dėl laimėto didžiojo prizo ne kartą juokais apgavusi jauna britė iš Rytų Anglijos po kelių savaičių išties laimėjo milijoną, tačiau ja niekas nepatikėjo.
Aktualijos
Peterborougho mokytojas vaikus skriaudė įvairiausiais būdais
Pradinių klasių mokytojui iš Peterborougho visą likusį gyvenimą uždrausta dirbti mokykloje – tokia bausmė pedagogui skirta už smurtą prieš mažamečius.
Anglijoje
Lietuvis tapo herojumi Rytų Anglijoje
Sunkvežimio vairuotojas iš Lietuvos viešai paskelbtas Peterborougho herojumi – drąsus vyras sugebėjo pasivyti ir sustabdyti kelyje prieš eismą sunkiasvore transporto priemone važiavusį girtą kolegą, taip padėjęs išvengti didelės nelaimės.
Aktualijos
Prie Peterborough’o nuskendo lietuvis
Jungtinė Karalystę užklupusi karščio banga žmones gena prie vandens telkinių, todėl pastaruoju metu padaugėjo skenduolių. Vienas iš jų – jaunas lietuvis.
Gyvenimas
Peterborough’o gydytojui – kaltinimai dėl pacientų mirčių
Rimtų kaltinimų sulaukė Peterborough’o miesto ligoninės gydytojas, manoma, kad jis specialiai ėmėsi veiksmų, dėl kurių mirė mažiausiai du pacientai.
Aktualijos
Girto lietuvio avarija – kaip kaskadininko triukas
Peterborough’o mieste vieno savaitgalio ryte prie šonu pasvirusio sudaužyto automobilio policininkų rastas girtas jaunas lietuvis dievagojosi mašinos nevairavęs, tačiau jo sąžinė prabilo išsiblaivius.
Anglijoje
Nedalyvavimas rinkimuose – nauja lietuvių tradicija?
Ir vėl nenumaldomai artėja rinkimai! Taip taip, visiškai teisingai – jau gegužės 3-ąją ir vėl susitiksime prie balsadėžių! Apmaudu, bet šie rinkimai nesulaukia didelio dėmesio žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose, ir rinkėjų prie balsadėžių jie pritraukia ne kaži kiek. Juos linkę ignoruoti ne tik lietuvaičiai ir kiti imigrantai, turintys balsavimo teisę, bet ir patys anglai. O ignoruojame visai be reikalo.
Aktualijos
2021–2027 m. laikotarpiu Ignalinos AE uždarymas pareikalaus apie 780 mln. eurų
2021–2027 metais Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymui reikės apie 780 mln. eurų, sako Lietuvos energetikos viceministrė Lina Sabaitienė.
Aktualijos
Peterboroug’o gyventojus integruos prievarta?
Pagal naują Jungtinės Karalystės valdžios projektą dešimtys milijonų svarų sterlingų bus skirta tam, kad etninės mažumos būtų integruotos į vietos bendruomenes per gana trumpą laiką. Tai artimiausiu metu savo kailiu pajus ir Peterborougho gyventojai.
Pramogos
Blogiausios Peterborough’o parduotuvės: lietuviški akcentai (nuotraukos)
Tarp blogiausiai įvertintų Peterborough’o maisto prekių parduotuvių atsidūrė ir viena, kuri prekiauja lietuviškais produktais.
Aktualijos
Iš kalėjimo pasprukusį lietuvį slėpė tautietis
Tiriant lietuvio pabėgimą iš Peterborough’o kalėjimo paaiškėjo, kad jam talkino tame pačiame mieste gyvenantis tautietis, kuriam už tai irgi gresia belangė.
Aktualijos
Iš kalėjimo pasprukęs lietuvis sulaikytas
Penktadienį vakare iš Peterborough kalėjimo pabėgęs lietuvis Gintautas Urbonas netrukus sulaikytas tame pačiame mieste.
Aktualijos
Nuteistas imigrantus kiaulėmis išvadinęs vyras
Nuosprendį išgirdo Peterborough’o gyventojas, kuris gatvėje užsipuolė du imigrantus, vienam iš jų trenkė per ranką, liepė palikti šalį ir įžeidinėjo bjauriausiais žodžiais.
Aktualijos
Bankomatai – bendrininkai vagiant žmonių pinigus
Dešimtys žmonių neteko savo pinigų po to, kai pasinaudojo Rytų Anglijos mieste esančiais bankomatais: įrenginiai tapo sukčių įrankiais.
Pramogos
Peterborough’ą apgaubė rūkomų kanapių dvokas
Šiomis dienomis Rytų Anglijoje esančiame Peterborough’o mieste ir jo apylinkėse jaučiamas itin stiprus rūkomų kanapių kvapas, tiriama, kur yra jo šaltinis.
Aktualijos
Peterborough’o parke žiauriai sumušta lietuvaitė (vaizdo įrašas)
Savaitgalį Rytų Anglijos mieste brutaliai sumušta lietuvė paauglė, spėjama, kad prieš ją smurtavo didelė grupė bendraamžių.
ŽYMA
ZIGMANTAS BALČYTIS