antradienis, spalio 27 d.
Sveikata
Užregistruotas trečias vietinės Zikos virusinės infekcijos atvejis
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad remiantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ELPKC) duomenimis, Prancūzijoje (Var departamente, Hyères mieste) išaiškintas jau trečias – VIETINIS – Zikos virusinės infekcijos atvejis.
Pramogos
Internete plinta K. Meschino vaizdo įrašai, kuriuose ji – nuoga
Socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino – ne pačios maloniausios dienos: internete paplito asmeninė vaizdo medžiaga, kurioje mergina užfiksuota nuoga. Apie šią situaciją prakalbo ir pati Karolina
Pramogos
K. Meschino pastebėta kito vaikino glėbyje
Neseniai su ūkininku ir modeliu Jonu Misevičiumi išsiskyrusi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino pastebėta naujo mylimojo glėbyje. Tai repo grupės „Flying Saucer Gang“ narys Remigijus.
Pramogos
Išsiskyrė „Instagram“ garsenybė Karolina Meschino ir modelis Jonas Misevičius
Socialinių tinklų garsenybė Karolina Meschino ir modelis Jonas Misevičius pasuko skirtingais keliais. Tobula pora laikyti jaunuoliai išsiskyrė po daugiau nei dvejus metus trukusios draugystės, praneša DELFI.
Pramogos
Joninių savaitgalis nepraėjo be traumų: K. Meschino susilaužė ranką
Šį šventinį savaitgalį socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino prisimins ilgai. Švęsdama draugo gimtadienį žinoma mergina susilaužė piršta ir, kaip paaiškėjo vėliau, dėl šios traumos teks keisti ir visos vasaros planus.
ŽYMA
ZIKOS VIRUSAS