šeštadienis, spalio 31 d.
Gyvenimas
6 ekstravagantiški Zodiako ženklai: jie leidžia pinigus negalvodami
Daug yra ekstravagantiškų žmonių. Kai kurie žmonės taupiai ir racionaliai leidžia pinigus maisto produktams ir įvairioms prekėms, o kiti
Pramogos
Sužinokite, kokią stebuklingą dovaną gavote savo gimimo dieną
Jūsų gimimo data – ne atsitiktinių skaičių derinys, nes nieko nenutinka šiaip sau ir visi įvykiai veda prie kokio nors tikslo.
Pramogos
Trims Zodiako ženklams vasarį pasiseks pakeisti gyvenimą į gerąją pusę
Antrąjį 2020 m. mėnesį kai kurių Zodiako ženklų gyvenimas gali radikaliai pasikeisti. Kam vasarį numatomi stebėtinai geri pokyčiai?
Pramogos
3 Zodiako ženklai, kurių siela gera ir tyra kaip angelo
Įsivaizduokime, kad žmoguje kovoja dvi jėgos – angeliškoji ir demoniškoji. Pirmoji moko mus gėrio ir meilės. Antroji yra skirta kovoti su sunkumais ir ne visada atsiskleidžia gražiausiomis spalvomis. Tačiau yra Zodiako ženklų, kurių atstovams būdinga itin stipri angeliškoji jėga. Galima sakyti, kad jų siela tyra it angelo ir labai retai leidžia pasirodyti demoniškajai pusei.
Pramogos
Kurie Zodiako ženklai meilę sieja su romantika
Vakarienė žvakių šviesoje, gėlės, saldainiai, karšti prisipažinimai... Kuriems Zodiako ženklams labiausiai reikia romantikos? Kas iš jų nekantriausiai laukia Meilės dienos?
Pramogos
3 Zodiako ženklai, kuriuos 2020-aisiais aplenks sėkmė
2020 m. visi tikisi neįtikėtinos sėkmės ir paties geriausio naujojo laikotarpio. Deja, kai kuriems Zodiako ženklams didžiosios laimės dar teks palaukti.
Pramogos
Iki Naujųjų metų gyvenimas šiems 4 Zodiako ženklams dar spės pasikeisti į gerąją pusę
Kiekvienas naujas gyvenimo etapas paprastai siejamas su konkrečia data, dažniausiai – savaitės, mėnesio arba metų pradžia.
Pramogos
Ko geriau nesakyti kiekvienam Zodiako ženklui
Šių frazių nesakykite niekada, jokiomis aplinkybėmis – kitaip galite pasijusti lyg matadoras su raudonos medžiagos skiaute koridoje.
Pramogos
Trys Zodiako ženklai, kurie myli tik save
Savimeilė – daugelio žmonių bruožas, bet yra Zodiako ženklų, kurie susikoncentravę vien tik į save. Jie nepastebi žmonių, nes jiems nieko nereikia.
Pramogos
Zodiako ženklai, kuriems 2020-ieji bus išbandymų metai
Kaip žinome, 2020-ųjų globėja bus Baltoji metalinė žiurkė. Tai draugiškas padaras. Nepaisant to, anaiptol ne visiems kiti metai bus geri. Be to, tai bus keliamieji metai. O tai reiškia, kad atsiras papildomų pavojų ir povandeninių uolų.
Pramogos
6 Zodiako ženklai, sugebantys išlikti pozityvūs sudėtingose situacijose
Išsaugoti gerą nuotaiką, susidūrus su sunkumais ir nesėkmėmis, tikrai nėra lengva. Geriausiai susidoroti su stresu sekasi tik kai kuriems Zodiako ženklams.
Pramogos
5 Zodiako ženklai, kuriems lengva pasiryžti skyryboms
Jeigu staiga tarp jūsų ir partnerio kils konfliktas, reikia susimąstyti, ar jūsų mylimasis nėra vienas iš tų penkių Zodiako ženklų, kurie ilgai nekentės. Galite visai netikėtai prarasti artimą žmogų. Kokie tie 5 Zodiako ženklai, kurie gali greitai išsiskirti?
Pramogos
Ką reikia tuojau pat paleisti kiekvienam Zodiako ženklui
Galbūt to nepastebite, bet pasąmoningai kabinatės į tai, kas jums tik trukdo. Mes ilgai nepaleidžiame dalykų, kurie galutinėje perspektyvoje negatyviai veikia mūsų gerovę.
Pramogos
Savaitės horoskopas: ar kitą savaitę jūsų lauks maloni romantiša staigmena? O ga užklups negandos?
Šią vasaros savaitę visiems Zodiako ženklams patartina sumažinti tempą ir daugiau džiaugtis gyvenimu. Mažiau energijos iššvaistydami negatyvumui, pasieksite daugiau ir lengviau.
Pramogos
5 klajokliai Zodiako ženklai, kuriems nieko nereiškia emigruoti į kitą šalį
Kad galėtų persikraustyti į kitą šalį, daugumai žmonių reikėtų ilgai ruoštis ir įveikti nežinomybės baimę. Tačiau kai kuriems Zodiako ženklams užtenka tik panorėti ir pasiimti būtinus daiktus. Jie iš prigimties turi klajoklių „kraujo“.
Pramogos
Kam viskas seksis tarsi sviestu patepta, o kas sulauks bėdos: sužinokite, ką jums kitą savaitę žada horoskopas
Sužinokite, ką jums pataria kitos savaitės horoskopas.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 29–gegužės 5 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina emocijų ir netikėtų įvykių. Būkite pasiruošę staigmenoms.
Pramogos
Ištikimiausi Zodiako ženklai: neištikimybė tiesiog prieštarauja jų prigimčiai
Jei ištikimybę ir besąlygišką atsidavimą laikote būtinu bendro gyvenimo arba santykių elementu, žinokite, kad pasitikėjimo labiausiai verti toliau išvardytų Zodiako ženklų atstovai.
Pramogos
4 Zodiako ženklai, kurie visada turės pinigų - jiems negresia skurdas
Visi žmonės nori gyventi be finansinių problemų. Kai kuriems tai pavyksta, tačiau dauguma triūsia iki devinto prakaito ir gauna minimalius atlyginimus. Astrologai teigia, kad keturiems Zodiako ženklams skurdas negresia iš prigimties.
Lietuva
Paskaičiavo, kiek „į rankas“ kitąmet gaus pensininkai, mokytojai ir tėvai
Seimas antradienį ketina priimti 2018 metų biudžetą, kuriame – daug pensininkus, mokytojus, medikus, tarnautojus ir tėvus paliesiančių naujovių. Tad kaip naujasis Lietuvos iždas pakeis skirtingų žmonių pajamas 2018 metais?
ŽYMA
ZODIAKAS