šeštadienis, gegužės 30 d.
Pramogos
Ką teks išmokti kiekvienam Zodiako ženklui kovo mėnesį
„Jūsų protas – tai jūsų ginklas. Ir jums patiems teks nuspręsti, kaip jį panaudoti“, – rašė amerikiečių rašytoja Louise Hay.
Pramogos
Trims Zodiako ženklams vasarį pasiseks pakeisti gyvenimą į gerąją pusę
Antrąjį 2020 m. mėnesį kai kurių Zodiako ženklų gyvenimas gali radikaliai pasikeisti. Kam vasarį numatomi stebėtinai geri pokyčiai?
Pramogos
Keturi Zodiako ženklai, kuriuos aukštesnės jėgos 2020 m. saugos nuo nelaimių
Kiekvieni nauji metai atneša ne tik naują džiaugsmą ir viltį, bet ir naujus rūpesčius. Astrologai pasakoja apie keturis Zodiako ženklus, kuriems 2020 m. jokios problemos negrės – juos apsaugos aukštesnės jėgos.
Pramogos
Ko geriau nesakyti kiekvienam Zodiako ženklui
Šių frazių nesakykite niekada, jokiomis aplinkybėmis – kitaip galite pasijusti lyg matadoras su raudonos medžiagos skiaute koridoje.
Pramogos
Kokie kambariniai augalai pritrauks laimę konkrečiam Zodiako ženklui
Kai kurie augalai gali ne tik pagražinti jūsų interjerą, bet ir pagerinti gyvenimą. Svarbu tik parinkti tinkamą augalą pagal Zodiako ženklą.
Pramogos
Trys Zodiako ženklai, kurie myli tik save
Savimeilė – daugelio žmonių bruožas, bet yra Zodiako ženklų, kurie susikoncentravę vien tik į save. Jie nepastebi žmonių, nes jiems nieko nereikia.
Pramogos
Zodiako ženklai, kuriems 2020-ieji bus išbandymų metai
Kaip žinome, 2020-ųjų globėja bus Baltoji metalinė žiurkė. Tai draugiškas padaras. Nepaisant to, anaiptol ne visiems kiti metai bus geri. Be to, tai bus keliamieji metai. O tai reiškia, kad atsiras papildomų pavojų ir povandeninių uolų.
Pramogos
6 Zodiako ženklai, sugebantys išlikti pozityvūs sudėtingose situacijose
Išsaugoti gerą nuotaiką, susidūrus su sunkumais ir nesėkmėmis, tikrai nėra lengva. Geriausiai susidoroti su stresu sekasi tik kai kuriems Zodiako ženklams.
Pramogos
Trys nykiausios anytos pagal Zodiako ženklą
Tarp vyrų motinų pasitaiko tikrų brangenybių – mylinčių ir supratingų, bet būna ir tokių, kurioms marčios įtikti negali. Šių trijų Zodiako ženklų anytos savo marčioms labiausiai gadina gyvenimą.
Pramogos
Ką reikia tuojau pat paleisti kiekvienam Zodiako ženklui
Galbūt to nepastebite, bet pasąmoningai kabinatės į tai, kas jums tik trukdo. Mes ilgai nepaleidžiame dalykų, kurie galutinėje perspektyvoje negatyviai veikia mūsų gerovę.
Pramogos
Blogiausios šeimininkės pagal Zodiako ženklą
Moteris pirmiausia yra tik moteris. Ir jai turi būti atleistina, kad netrokšta tapti tik namų šeimininke. Kurioms Zodiako ženklų atstovėms maisto gaminimas, valymas, skalbimas ir kiti buities darbai nebus svarbiausia užduotis?
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 9–15 d.)
Iki rugsėjo 13 dienos bus augančio mėnulio fazė – palankus laikas pradėti bet kokius naujus dalykus, ypač susijusius su kūrybiniu darbu ir naujų pajamų šaltinių paieškomis.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 2–8 d.)
Pirmąją rugsėjo savaitę susitikimai su draugais ne tik pradžiugins ir suteiks malonumo, bet ir paskatins reikšmingiems apmąstymams. Išsikalbėkite iš širdies, papasakokite jiems apie tai, kas jus neramina ir slegia. Jei būsite nuoširdūs, tikrai gausite naudingą patarimą.
Pramogos
Rugsėjo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2019 m. rugsėjį bus daug įdomių įvykių. Jie skatins visus demonstruoti dvasios stiprybę ir susikoncentruoti į siekiamą tikslą. Aktyvumas rudens pradžioje bus svarbiausia sėkmės sąlyga, tačiau priimant svarbius sprendimus reikės gerai apsvarstyti ir nepasiduoti spontaniškam impulsui.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d.)
Paskutinę vasaros savaitę daugumą Zodiako ženklų apims liūdesys ir jausmas, kad kažką praleido, pražiopsojo, nepakankamai ilsėjosi ir džiaugėsi gyvenimu. Jie norės veikti, atsigriebti už prarastą laiką. Tik nepulkite iš karto į visas keturias puses, pasirinkite tai, kas jums svarbiausia.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 19–25 d.)
Šią rugpjūčio savaitę pasistenkite su niekuo neatvirauti, ypač su bendradarbiais. Nesidalykite su kitais savo išgyvenimais ir ateities planais, nesiskųskite dėl nesėkmių. Viskas, ką pasakysi, bus panaudota prieš jus. Elkitės santūriai.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 12–18 d.)
Savaitės pradžią – nuo 12 iki 14 dienos – ženklins augantis Mėnulis. Tai bus geras laikas naujiems darbams, projektams pradėti. Tik pasistenkite kruopščiai apsvarstyti, išanalizuoti visus už ir prieš. Nuo 15 dienos prasideda pilnatis. Tą dieną geriau pabūti namuose ir nepriimti svarbių sprendimų, ypač susijusių su asmeniniais santykiais. Susitikimai ir pažintys gali sukelti nusivylimą. Nuo 16 dienos galima stiprinti ryšius su žmonėmis, įtvirtinti gautas žinias, tačiau naujų darbų ir projektų geriau kol kas nepradėti.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 5–11 d.)
Tai bus augančio mėnulio savaitė. Skubėkite pradėti naujus darbus, kurti planus, sudaryti svarbias sutartis, užmegzti naujas pažintis ir niekam neskolinkite pinigų.
Pramogos
Tylėjimas – auksas. 4 Zodiako ženklai, kurie nemėgsta tuščiažodžiauti
Už tylėjimo gali slėptis drovumas, pasipūtimas ar nenoras bendrauti su žmonėmis. Astrologai išskyrė keturis Zodiako ženklus, kurie iš prigimties būna tyleniai ir nemėgsta tuščių kalbų.
Pramogos
Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2019 m. rugpjūtis, remiantis astrologų pranašystėmis, bus išbandymų ir klaidų mėnuo. Dauguma Zodiako ženklų norės kurti, eksperimentuoti, spontaniškai veikti, nesusimąstydami apie pasekmes, todėl jie gali patirti daugiau nesėkmių meilės reikaluose, susipykti su viršininkais ir kolegomis, patirti finansinių nuostolių. Tai bus vertingos pamokos tiems, kurie įpratę lengvabūdiškai ir avantiūristiškai išbandyti naujoves.
ŽYMA
ZODIAKO ŽENKLAI