antradienis, rugsėjo 22 d.
Gyvenimas
Keturi Zodiako ženklai, kurie būna geriausi vyrai savo žmonoms
Kiekviena mergina klausia savęs, ar jos išrinktasis bus geras vyras ir gyvenimo draugas. Astrologai teigia, kad tik dėl keturių Zodiako
Gyvenimas
Nuodėmės pagal Zodiako ženklą: kokia yra tamsioji jūsų sielos pusė?
Tobulų žmonių nebūna: kiekvienas mūsų turime tam tikrų charakterio savybių, kurios nėra pačios geriausios. Astrologai mano, kad Zodiako ženklas gali
Gyvenimas
Astrologai nurodė 5 Zodiako ženklus, kurių atstovės lengviausiai išsiskiria
Nors priežasčių skyryboms gali rasti kiekvienas, tačiau astrologai teigia, kad 5 Zodiako ženklų moterys dėl savo charakterio ypatybių skyrybas
Gyvenimas
5 Zodiako ženklai, kurie sapnuoja pranašiškus sapnus
Aiškiaregė Cajetta įvardijo penkis Zodiako ženklus, turinčius stiprią intuiciją ir dažnai sapnuojančius pranašiškus sapnus. VĖŽYS (06 22–07 22) Vėžys retai klysta. Šis ženklas
Gyvenimas
3 Zodiako ženklai, kurie nemoka atleisti. Ar esate vienas iš jų?
Nuo vaikystės mums buvo sakoma: „Jei kaltas, paprašyk atleidimo!“. O vaikystėje tai tikrai padėjo – pasipiktinimas buvo pamirštas, ir
Gyvenimas
Kurių Zodiako ženklų atstovės būna viskuo nepatenkintos?
Kai kurios moterys būna susierzinusios dėl visko savo gyvenime. Net jei joms viskas sekasi, deja, jos vis tiek būna  viskuo
Gyvenimas
Automobilis pagal Zodiako ženklą
Sakoma, kad į šį pasaulį ateidamas žmogus atsineša savo lemtį, o kas jo laukia gyvenimo kelyje, iš dalies lemia ir
Pramogos
Ką teks išmokti kiekvienam Zodiako ženklui kovo mėnesį
„Jūsų protas – tai jūsų ginklas. Ir jums patiems teks nuspręsti, kaip jį panaudoti“, – rašė amerikiečių rašytoja Louise Hay.
Pramogos
Trims Zodiako ženklams vasarį pasiseks pakeisti gyvenimą į gerąją pusę
Antrąjį 2020 m. mėnesį kai kurių Zodiako ženklų gyvenimas gali radikaliai pasikeisti. Kam vasarį numatomi stebėtinai geri pokyčiai?
Pramogos
Keturi Zodiako ženklai, kuriuos aukštesnės jėgos 2020 m. saugos nuo nelaimių
Kiekvieni nauji metai atneša ne tik naują džiaugsmą ir viltį, bet ir naujus rūpesčius. Astrologai pasakoja apie keturis Zodiako ženklus, kuriems 2020 m. jokios problemos negrės – juos apsaugos aukštesnės jėgos.
Pramogos
Ko geriau nesakyti kiekvienam Zodiako ženklui
Šių frazių nesakykite niekada, jokiomis aplinkybėmis – kitaip galite pasijusti lyg matadoras su raudonos medžiagos skiaute koridoje.
Pramogos
Kokie kambariniai augalai pritrauks laimę konkrečiam Zodiako ženklui
Kai kurie augalai gali ne tik pagražinti jūsų interjerą, bet ir pagerinti gyvenimą. Svarbu tik parinkti tinkamą augalą pagal Zodiako ženklą.
Pramogos
Trys Zodiako ženklai, kurie myli tik save
Savimeilė – daugelio žmonių bruožas, bet yra Zodiako ženklų, kurie susikoncentravę vien tik į save. Jie nepastebi žmonių, nes jiems nieko nereikia.
Pramogos
Zodiako ženklai, kuriems 2020-ieji bus išbandymų metai
Kaip žinome, 2020-ųjų globėja bus Baltoji metalinė žiurkė. Tai draugiškas padaras. Nepaisant to, anaiptol ne visiems kiti metai bus geri. Be to, tai bus keliamieji metai. O tai reiškia, kad atsiras papildomų pavojų ir povandeninių uolų.
Pramogos
6 Zodiako ženklai, sugebantys išlikti pozityvūs sudėtingose situacijose
Išsaugoti gerą nuotaiką, susidūrus su sunkumais ir nesėkmėmis, tikrai nėra lengva. Geriausiai susidoroti su stresu sekasi tik kai kuriems Zodiako ženklams.
Pramogos
Trys nykiausios anytos pagal Zodiako ženklą
Tarp vyrų motinų pasitaiko tikrų brangenybių – mylinčių ir supratingų, bet būna ir tokių, kurioms marčios įtikti negali. Šių trijų Zodiako ženklų anytos savo marčioms labiausiai gadina gyvenimą.
Pramogos
Ką reikia tuojau pat paleisti kiekvienam Zodiako ženklui
Galbūt to nepastebite, bet pasąmoningai kabinatės į tai, kas jums tik trukdo. Mes ilgai nepaleidžiame dalykų, kurie galutinėje perspektyvoje negatyviai veikia mūsų gerovę.
Pramogos
Blogiausios šeimininkės pagal Zodiako ženklą
Moteris pirmiausia yra tik moteris. Ir jai turi būti atleistina, kad netrokšta tapti tik namų šeimininke. Kurioms Zodiako ženklų atstovėms maisto gaminimas, valymas, skalbimas ir kiti buities darbai nebus svarbiausia užduotis?
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 9–15 d.)
Iki rugsėjo 13 dienos bus augančio mėnulio fazė – palankus laikas pradėti bet kokius naujus dalykus, ypač susijusius su kūrybiniu darbu ir naujų pajamų šaltinių paieškomis.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 2–8 d.)
Pirmąją rugsėjo savaitę susitikimai su draugais ne tik pradžiugins ir suteiks malonumo, bet ir paskatins reikšmingiems apmąstymams. Išsikalbėkite iš širdies, papasakokite jiems apie tai, kas jus neramina ir slegia. Jei būsite nuoširdūs, tikrai gausite naudingą patarimą.
ŽYMA
ZODIAKO ŽENKLAI