sekmadienis, balandžio 11 d.
Pramogos
Moterų neištikimybė pagal Zodiako ženklą
Kai šeiminiai santykiai pašlyja, ne viena moteris ima ieškoti paguodos kitur. Tada jos vyras pradeda įtarinėti negerus dalykus. Kaip susigaudyti ir sužinoti, kas tai yra: lengvas nepasitenkinimas gyvenimu ar tikra neištikimybė?
Pramogos
Kurie Zodiako ženklai turi daugiausia šansų tapti milijonieriais
Ne visiems lemta praturtėti. Dažniausiai milijonieriais tampa tik keturių Zodiako ženklų atstovai.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 29 – rugpjūčio 4 d.)
Jeigu nerimaujate dėl to, kad kai kurie gyvenimo aspektai neatitinka jūsų lūkesčių, šią savaitę derėtų atsipalaiduoti. Jums pasitaikys daug puikių galimybių pakeisti gyvenimą į gera, tik reikės nežiopsoti ir ryžtingai jomis pasinaudoti. Dirbantiems savaitė bus produktyvi, o tie, kurie pasirinko poilsį, sugebės pasidžiaugti vasara.
Pramogos
Geriausias meilužis pagal Zodiako ženklą
Meilė – tai dvasinio ir fizinio ryšio simbiozė. Astrologai išskiria kelis Zodiako ženklus, kurių atstovus moterys pripažįsta ypač gerais meilužiais. Jie pasižymi ir dvasiniu grožiu, ir meistrišku sugebėjimu tinkamai elgtis lovoje.
Pramogos
Savaitės horoskopas (gegužės 27–birželio 2 d.)
Šią savaitę baigsis pavasaris, pasitiksime vasarą. Sumažės neaiškių, nenusakomų emocijų, tapsime šiek tiek ramesni, lėtesni, geriau suvokiantys, kur einame, ko siekiame.
Pramogos
Savaitės horoskopas (kovo 18–24 d.)
Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų bus užsivertę darbais ir rūpesčiais. Jeigu pajusite jėgų stygių ir nepasitenkinimą, žinokite, kad einate ne savo keliu – reikia peržiūrėti prioritetus ir kažką pakeisti gyvenime.
Gyvenimas
Kokie brangakmeniai jums neša laimę pagal Zodiako ženklą
Seniai žinoma, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo akmenis – amuletus, kurie apsaugo nuo nesėkmių, ligų, padeda siekti tikslų ir pritraukti meilę.
Pramogos
Savaitės horoskopas (vasario 25–kovo 3 d.)
Šią savaitę atsisveikinsime su žiema ir pasitiksime ilgai lauktą pavasarį. Visi tikisi daugiau džiaugsmo, augimo, klestėjimo ir meilės. O ką žada žvaigždės?
Pramogos
Savaitės horoskopas (vasario 4–10 d.)
Šią savaitę netrūks rūpesčių ir streso, todėl patartina vengti konfliktų, stengtis nesinervinti ir neatidėlioti jokių darbų neribotam laikui. Kitaip per rūpesčius ir darbus nebeliks vietos džiaugsmams.
Pramogos
Savaitės horoskopas (sausio 28–vasario 3 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus rami ir produktyvi. Bus nepatenkinti gyvenimu tik tinginiai, bambekliai ir konfliktiško charakterio asmenys. Saugokitės traumų.
Pasaulis
Europos parlamentarai reikalauja Magnitskio įstatymo visoje ES
Parlamentarai iš daugumos ES valstybių narių reikalauja Magnitskio įstatymo, galiojančio visos ES lygiu. Tarp pasirašiusiųjų atvirą laišką užsienio reikalų ministrams – du Lietuvos atstovai Europos Parlamente, Laima Andrikienė ir Petras Auštrevičius. Dokumentą taip pat pasirašė Lietuvos Seimo narys Emanuelis Zingeris.
ŽYMA
ZODIAKO ŽENKLAS