pirmadienis, sausio 25 d.
Aktualijos
Taksi vairuotojas iš mašinos išvilko klientą be sąmonės ir jį paliko viduryje gatvės
Londono policija aiškinasi, kas turėjo nutikti, kad taksi vairuotojas taip pasielgtų, šiuo metu vyras sulaikytas ir apklausiamas pareigūnų.
Aktualijos
Merginos perspėjimas: būkite atsargūs lipdami į taksi automobilį
Vienai merginai pasilinksminimas su draugais mieste ir noras ramiai grįžti namo ir išsimiegoti, vos nesibaigė tragedija. Mergina buvo užpulta keisto taksi vairuotojo, kuris dėl neaiškių priežasčių padegė jos namų durų kilimėlį.
Aktualijos
„Uberio“ vairuotojas išprievartavo ir darėsi asmenukes su savo keleive
Pakistanietis „Uberio“ vairuotojas gavo 12 metų nelaivės už tai, kad seksualiai išnaudojo bejėgės būklės, iki komos girtą keleivę. Vėliau po akto jis nusprendė įsiamžinti su savo auka ir pasidarė kelias asmenukes, kol mergina buvo bejėgės būsenos.
Aktualijos
Kraują stingdanti avarija M25 kelyje
Ne, šis vaizdas nėra iš siaubo filmo, o tai realybė su kuria susidūrė gelbėtojai iškviesti į M25 greitkelį vakar ryte. Siaubinga avarija pažėrusi dalimis sunkiasvorį automobilį įvyko South Mimms – susijungimas su A1(M) – ir Waltham Cross/Enfield.
Pasaulis
„Porsche“ planuoja pradėti skraidančių taksi gamybą
Vokietijos prabangių sportinių automobilių gamintoja „Porsche“ svarsto galimybę gaminti autonominius skraidymo aparatus, kuriais būtų skraidinami keleiviai, interviu vokiečių žurnalui „Automobilwoche“ pareiškė įmonės pardavimų direktorius Detlevas von Platenas.
Aktualijos
Londono centre juodasis taksi traiškė žmones
Pačioje Londono širdyje, pagrindinėje Covent Garden rajono gatvėje, kurioje net ir įprastą darbo dieną knibždėte knibžda žmonės įvyko nelaimė. Juodasis Londono taksi automobilis užlėkė ant šaligatvio ir traiškė visus pasitaikius kelyje.
Pramogos
Nijolė Pareigytė dainavimą iškeitė į kitą darbą
Graži šviesiaplaukė mergina su sportine kepuraite ir akiniais nuo saulės už taksi automobilio vairo. Užuot vežusi klientus į jų nurodytą vietą, vairuotoja suka ratais arba nusprendžia užsukti į greito maisto restoraną pavalgyti. Negana to, atidžiau įsižiūrėjus - ji kaip iš akies traukta Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Bet negi garsi dainininkė galėtų vairuoti taksi automobilį ir elgtis taip keistai?
Aktualijos
Oro uostai taps pasiekiami ranka
Vasara – atostogų metas. Dėl lietuviško klimato išdaigų ir kišenę draskančių kainų mūsų šalies kurortuose vis daugiau panevėžiečių atostogauti skrenda į šiltuosius kraštus. O svetur emigravę tautiečiai grįžta į gimtus namus.
Pasaulis
„Uber“ krečia seksualinio priekabiavimo skandalas
Po tyrimo dėl priekabiavimo pavėžėjimo paslaugų milžinė „Uber Technologies“ atleido daugiau kaip 20 žmonių.
Aktualijos
Londone – diskusija apie L. Donskio intelektualinį palikimą
„Leonidas Donskis – ant dviejų pasaulių ribos“ – diskusiją tokiu pavadinimu kovo 2-ąją rengia Londono ekonomikos mokyklos Baltijos šalių studentų atstovybė, Lietuvos Respublikos ambasada Didžiojoje Britanijoje bei šioje šalyje gyvenantys artimi filosofo bendražygiai.
Aktualijos
Londono taksistai išsigando: pinga paslaugos
Juodieji Londono taksi (angl. cabs) nebeatlaiko „Uber” konkurencijos. „Uber”, kurios paslaugas galima užsisakyti naudojantis mobiliąja programėle, iki šiol siūlė gerokai pigesnes keliones nei taksistai. Tačiau dabar sukruto ir pastarieji.
Aktualijos
Londono taksi vairuotojai – nusikaltėliai?
Paaiškėjo, kad įdarbindami taksi vairuotojus „Londono transporto” vadovai rizikuoja visuomenės saugumu. Pasirodo, yra netikrinama norinčių taksi vairuotojais įsidarbinti pabėgelių ir politinį prieglobstį Jungtinėje Karalystėje gavusių imigrantų kriminalinė istorija, - pranešė portalas standard.co.uk.
Lietuva
Vilniaus oro uostas imasi taksi paslaugų pertvarkymo
Nuo liepos 1 dienos pasikeitė taksi paslaugų tvarka prie Vilniaus oro uosto. Keisdamas šią tvarką, Vilniaus oro uostas (TVOU) visų pirmą siekia, kad sumažėtų šių paslaugų įkainiai ir pagerėtų kokybė. Taip pat oro uostas įveda griežtesnius reikalavimus taksi vežėjams.
Lietuva
Supurtė Vilniaus taksi verslą
Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir Kriminalinės policijos biuro pirmadienį atliktos kratos taksi firmose apėmė daugiau nei 30 Vilniuje veikiančių taksi įmonių, pranešė Policijos departamentas.
Pasaulis
Vokietijoje – taksi bendrovė musulmonams
Vokietis įkūrė taksi firmą, organizuojančią bendras keliones nepažįstamiems žmonėms. Ir nors panašių bendrovių yra ne viena, tačiau ši taksi firma kitokia. „Muslim Taxi“ įkūrėjas pasistengė, kad užsisakę šios firmos taksi automobilį, musulmonai važiuotų tik su tos pačios lyties vairuotoju bei keleiviu, pranešė thelocal.de.
ŽYMA
ZYGMUNTAS BAUMANAS