antradienis, rugpjūčio 16 d.
Elizabeth II viešpatavimo 70-mečiui skirtame renginyje apsilankė ir monarchės augintinis
BNS
Unsplash
Korgis.

Karalienei Elizabeth II rengiantis paminėti 70-ąsias žengimo į sostą metines ir apžiūrinėjant jos valdymo sukaktuvių proga atsiųstus suvenyrus, į kambarį netikėtai įžingsniavo vienas iš monarchės keturkojų augintinių.

Monarchė apžiūrinėjo suvenyrus ir dovanėles, kuriuos vaikai ir kiti visuomenės nariai atsiuntė sveikindami ankstesnių jubiliejų proga, įskaitant įvairias atvirutes ir meno kūrinius. Tuo metu vienas iš Vindzoro pilyje auginamų šunų pasirodė kambaryje.

Takso ir korgio mišrūnė (kurie dar yra vadinami dorgiais), vardu Candy, pavaikščiojo kambarį ir pasidomėjo nedideliu būreliu žurnalistų.

„Iš kur tu čia atsiradai? Žinau, ko tu nori“, – meiliai šunelį pakalbino karalienė.

Renginys vyko prieš dvi savaites, bet rūmai apie jį paskelbė penktadienį, artėjant sukaktuvių datai sekmadienį.

Karalienė turi tris šunis – vyresnio amžiaus Candy, jauną korgių veislės atstovą vardu Muicką ir dar vieną korgių veislės šunytį, kuris užėmė netikėtai praėjusiais metais nugaišusio augintinio Vulcano vietą.

Candy buvo apsilankiusi ir kitame renginyje šių metų pradžioje, kuomet lapkritį Elizabeth II priėmė kadenciją baigiantį ginkluotųjų pajėgų vadą generolą Nicką Carterį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2022 02 05 19:41
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt