penktadienis, rugpjūčio 19 d.
Velykų zuikiu persirengęs mokinio tėvas dalijo vaikams margučius su prezervatyvais
Alfa.lt
Unsplash
Plastikiniai kiaušiniai

Velykų zuikučiu persirengęs vienas iš Teksaso mokyklos tėvų sugalvojo pradinių klasių vaikams išdalinti margučius, kuriuose buvo prezervatyvai, praneša „New York Post“.

Gullett pagrindinės mokyklos direktorė Tammy Thompson laiške tėvams tvirtino, kad mokykla šios „akcijos“ neplanavo.

„Per pertrauką vienas iš Gulletto tėvų lankėsi miestelyje, apsirengęs Velykų zuikučiu, ir įteikė plastikinius kiaušinius. Kai kuriuose iš tų kiaušinių buvo saldainių, o kai kuriems mokiniams taip pat buvo duoti neatidaryti prezervatyvai“, – rašė T. Thompson „Fox7 Austin“ gautoje žinutėje.

„Informuojame, kad tai nebuvo suplanuotas ir mokyklos sankcionuotas renginys, todėl su tėvais kalbėjome apie netinkamą jų veiklos pobūdį. Mes vertiname tėvų dalyvavimą ir visada prašome, kad pasitartumėte su mokyklos darbuotojais“, – tęsiama laiške.

Neįvardijamas tėvas patenkino prašymą palikti mokyklos teritoriją, bet tada toliau dalijo prezervatyvais užpildytus kiaušinius šaligatvyje.

Rajonas, kuriame yra mokykla, pranešė, kad po incidento atnaujins savo „saugos protokolus“.

„Stengiamės peržiūrėti savo saugos protokolus, kad tai nepasikartotų, – KXAN sakė AISD atstovas. – Tai buvo neįtikėtinai neatsargus ir netinkamas tėvų veiksmas.“

2022 04 17 10:15
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt