Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2018 m. gegužės 25 d. visoje Europos Sąjungoje įsigalioja Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas,

įtvirtinsiantis vienodus asmens privatumo apsaugos principus. Baltic Media Ltd “TIESA” itin vertina ir saugo klientų privatumą.  Kartu su naujaisiais pasikeitimais asmens duomenų apsaugos srityje, atnaujinome ir Privatumo politiką, kurią rasite čia.

Suprantame, jog privatumas bei asmens duomenų apsauga Jums yra itin svarbi, todėl jei Jums kiltų klausimų prašome kreiptis įBaltic Media Ltd “TIESA” bet kuriuo Jums patogiu būdu:

  • elektroniniu paštu [email protected]
  • telefonu +44(0)79 4623 5388;
  • parašant mums laišką adresu: Baltic Media LTD,8th floor,6 Mitre Passage,Peninsula Business Centre, Greenwich, London, SE10 0ER
  • atvykus į mūsų biurą.
 
Mokamų skelbimų talpinimo ir bilietų įsigyjimo taisyklės.

 

 
I - Mokamų skelbimų talpinimo sąlygos ir taisyklės.
 
 
1. Tiesa.com įsipareigoja:
 
1. Rodyti apmokėtą skelbimą (toliau – skelbimas) tiek laiko, kiek už skelbimą yra sumokėta. Parduoti bilietus į reklamuojamą renginį.
2. Rodyti skelbimus (VIP ir specialius) visada virš neapmokėtų skelbimų portale www.tiesa.com ;
3. Pradėti rodyti skelbimą tik tada, kai bus gautas patvirtinimas, kad už skelbimą yra sumokėta visa skelbimo įdėjimo metu nurodyta suma;
4. Išsiųsti skelbimą įdėjusiam fiziniam ar juridiniam asmeniui sąskaitą (angl. invoice), jei asmuo nurodo elektroninį adresą;
5. Visą su skelbimo įdėjimu / bilietų pirkimo susijusią informaciją (asmeninius duomenis, skelbimo tekstus ir pan.) neperduoti trečiosioms šalims, išskyrus policiją ir kitas valstybines įstaigas, jei šios įstaigos reikalaus šių duomenų.
 
 
2. Tiesa.com neatsako:
 
1. Už skelbimo įvedimo metu pateiktą ir skelbime rodomą informaciją ir jos teisingumą;
2. Už po skelbimo įdėjimo galinčius kilti ginčus tarp skelbimą įdėjusio asmens ir trečiųjų asmenų;
3. Už skelbimo įvedimo metu suvestos informacijos praradimą pasibaigus skelbimo rodymui;
4. Už nuostolius, galinčius kilti dėl skelbimo publikavimo;
5. Už banko kortelės sąskaitos savininko nuostolius, jei banko kortele sąskaitą buvo atsiskaityta be savininko sutikimo.
 
 
3. Tiesa.com turi teisę
 
1. Sustabdyti skelbimo rodymą arba nepradėti jo rodyti, jei skelbimo turinys neatitinka Anglijoje ir Velse galiojančių įstatymų;
2. Sustabdyti skelbimo rodymą arba nepradėti jo rodyti, jei įtaria, kad skelbimo turinys gali būti klaidinantis, šmeižiantis, kurstantis nesantaiką ir pan.;
3. Sustabdyti skelbimo rodymą iš anksto nepranešus skelbimą įdėjusiam asmeniui.
4. Perkelti skelbimą iš vienos kategorijos į kitą jei skelbimo turinys neatitinka kategorijos paskirties.
 
 
4. Skelbimą įvedantis asmuo įsipareigoja:
 
1. Kad skelbime pateikiama informacija būtų teisinga, neklaidinanti, nešmeižianti kitų asmenų;
2. Kad skelbime siūlomos paslaugos ir prekės atitiktų Anglijos ir Velso įstatymus;
3. Kad už skelbimą apmokama asmenine banko kortele.
 
 
5. Tiesa.com pinigų grąžinimo tvarka:
 
1. Už patalpintus skelbimus pinigai nėra grąžinami. Patalpinę skelbimą jūs galite 7 dienų laikotarpyje, nuo skelbimo įdėjimo, jį sustabdyti ir mes grąžinsime nepanaudotą pinigų skirtumą, minusuodami 10 svarų administravimo mokestį.
2. Jei skelbimo turinys neatitinka galiojančių įstatymų - skelbimas Tiesa.com administratorių yra ištrinamas, o pinigai už skelbimą negrąžinami. Įstatymų neatitinkančių skelbimų pvz: banko sąskaitų pirkimas, kuro, tabako gaminių pardavimas ir t.t.
 
 
II - Bilietų įsigijimo taisyklės
 
Šiose taisyklėse Tiesa.com.com vadinama Baltic Media LT. Tiesa.com parduoda bilietus kaip agentas, atstovaudama organizatoriams, atlikėjams, prodiuseriams, kurie rengia renginį (toliau vadinamiems “Organizatoriams”) pagal šias taisykles.
 
1. Bilietų įsigijimas
 
1.1 Bilietai, kuriuos jūs įsigyjate, yra skirti asmeniniam naudojimui. Negavę mūsų raštiško sutikimo,jūs negalite perparduoti įsigytų bilietų. Paaiškėjus bilietų perpardavimo faktui, Tiesa.com arba renginio Organizatorius turi teisę paskelbti bilietus negaliojančiais ir negrąžinti už juos sumokėtų pinigų.
1.2 Be bilieto kainos, jūsų užsakymas taip pat gali būti apmokestinamas užsakymo mokesčiu, transakcijos mokesčiu ar kitais papildomais mokesčiais, kurie gali būti taikomi kai kuriais atvejais.Visi mokesčiai, kurie buvo priskaičiuoti bilieto įsigyjimo momentu, yra negrąžinami.
1.3 Siekiant išvengti sukčiavimo atvejų, Tiesa.com gali tikrinti bilietų įsigyjimą ir paprašyti jūsų pateikti tam tikrą papildomą informaciją (pirkėjo adreso patvirtinimą, kredito ar debeto kortelės kopiją, arba sąskaitos išklotinę) po užsakymo, kad galėtų patvirtinti bilietų įsigyjimą. Jeigu įtarsime sukčiavimo atvejį, bet koks bilietų užsakymas ar bilietai gali būti atšaukti ir paskelbti negaliojančiais.
1.4 Tiesa.com su jumis įprastai susisiekia elektroniniu paštu, arba trumpąja sms žinute, todėl jūs turite pateikti galiojantį savo elektroninio pašto adresą bei telefono numerį, o taip pat žinoti, kad jūsų elektroninio pašto sistemos filtrai kai kuriais atvejais gali priskirti laiškus iš Tiesa.com prie Spam’o ar Junk. Todėl turite laiškų ieškoti visuose savo pašto dėžutės aplankuose.
1.5 Bilietų užsakymas yra užbaigtas kai jūs gaunate mokėjimo patvirtinimą ir/arba Invoice į jūsų nurodytą elektroninį paštą. Mes stengiamės užtikrinti, kad visos bilietų kainos būtų teisingos, tačiau klaidų retkarčiais pasitaiko. Jeigu mes pastebėsime, kad jūs užsakėte bilietus su klaidinga kaina, informuosime jus kaip įmanoma greičiau ir/arba atšauksime jūsų įsigytus bilietus (tuo atveju grąžinsime jums bilieto kainą, bei visus užsakymo aptarnavimo mokesčius) arba jūs galėsite pasikeisti bilietus į kitus bilietus su teisinga kaina už kainų skirtumo priemoką.
 
2. Bilietų pristatymas
 
2.1 Per tiesa.com pirktam jūsų bilietui prilygsta atspausdintas bilieto apmokėjimo patvirtinimas, arba atspausdintas Invoice už pirktus bilietus. Jie yra atsiunčiami elektroniniu paštu, kurį jūs nurodėte užsakymo metu. Bilietų pirkimo patvirtinimus jūs turite atsispausdinti ir pateikti atspausdintus, kad būtumėte įleisti į renginį. Bilietai galioja tik pateikus pirkėjo arba mokėtojo tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 
3.Bilietų atšaukimas ir pinigų gražinimas
 
3.1 Bilietai negali būti perduoti, iškeisti, arba grąžinti kitaip, nei nurodyta šiose taisyklėse.
3.2 Už bilietus kurie buvo pamesti, pavogti ar kitaip prarasti, bilietų dublikatai nėra išduodami ir pinigai už juos negrąžinami.
 
4.Renginio atšaukimas, pakeitimas ar atidėjimas
 
4.1 Sprendimą dėl renginio atšaukimo, pakeitimo ar atidėjimo priima tik renginio Organizatorius. Tiesa.com negali garantuoti suteikti jums informaciją apie renginio pasikeitimus ar atšaukimą, ar prisiimti atsakomybę dėl jūsų patirtų nuostolių kelionei, apgyvendinimui, ar kitokių nuostolių ir juos kompensuoti.
4.2 Jūs turite visada pats pasitikrinti informacijos priemonėse ar nepasikeitųsi renginio data, vieta ar laikas.
4.3 Jeigu Organizatorius atšaukia renginį ar atlieka ryškius pakeitimus programoje, pakeičia renginio datą, laiką arba (taikoma tik koncertams) pagrindinį pasirodymą ir patvirtina tai Tiesa.com, Tiesa.com stengsis jus apie tai informuoti. Tiesa.com su jumis susisieks elektroniniu paštu arba trumpąja sms žinute.
4.4 Jeigu yra pakeičiama renginio data, renginys pakeičiamas kitu arba perkeliamas į kitą vyksmo vietą, Organizatorius dažniausiai leis jums pasirinkti – arba pasikeisti bilietus naujai datai/renginio vietai, arba siūlys kreiptis dėl pinigų grąžinimo. Jeigu Organizatorius renginį atšaukia, jums bus pasiūlyta susigrąžinti pinigus už bilietą. Įsidėmėkite, kad bilieto užsakymo mokestis ir transakcijos mokesčiai šiuo atveju nėra grąžinami.
 
5.Grąžinamosios išmokos
 
5.1 Pinigai yra grąžinami naudojant tą patį apmokėjimo metodą, kurį jūs naudojote pirkdami bilietus ir tik tam pačiam asmeniui, kuris bilietus pirko. Pinigai už bilietus grąžinami per 30 dienų nuo neįvykusio renginio dienos. Kortelės mokestis nėra grąžinamas.
5.2 Pinigai už bilietus nebus grąžinami, jeigu jūs pažeisite bent vieną iš šių taisyklių sąlygų, pavėluosite pateikti prašymą grąžinti pinigus.
5.3 Prašymą grąžinti pinigus privalote pateikti per 7 dienas nuo neįvykusio renginio dienos elektroniniu paštu: [email protected]
Prašyme privalote nurodyti:
1. Pirkusio bilietus asmens vardą ir pavardę.
2. World Pay mokėjimo ID arba Invoice numerį.
3. Kontaktinį telefono numerį (kuris turi sutapti su pirkimo metu nurodytu telefono numeriu.)
 
6. Dalyvavimas renginyje
 
6.1 Atvykę į renginį jūs turite pateikti galiojančius atspausdintus bilietus (atspausdintus pirkimo mokėjimo patvirtinimus ar Invoice), bei asmens, įsigijusio bilietus, tapatybės įrodymo dokumentą (pasą, ID kortelę, arba vairuotojo pažymėjimą); nepateikus šių dokumentų į renginį būsite neįleisti.
6.2 Tiesa.com nėra atsakinga už Renginio organizavimą ar vykdymą. Tiesa.com renginio neorganizuoja ir neprisiima atsakomybės už bet kokią patirtą žalą renginio metu (neatsako už praradimus, patirtą žalą, jūsų asmeninių daiktų vagystę renginio metu ir panašiai).
6.3 Ar jūs būsite įleisti į renginį, visiškai priklauso nuo Organizatoriaus ir renginio operatoriaus taisyklių. Jeigu jūs pažeisite šias taisykles, Organizatorius ar renginio operataorius turi teisę jūsų neįleisti, arba paprašyti jūsų palikti renginį. Be kitų dalykų, jūs turėsite laikytis sveikatos ir saugumo taisyklių bei visų kitų renginio apsaugos reikalavimų (įskaitant ir jūsų asmeninių daiktų bei jūsų apžiūrą, kurią saugumo sumetimais gali atlikti apsaugos darbuotojai). Renginio Organizatorius ar renginio operatorius turi teisę jūsų neįleistį į renginį, jeigu jūs būsite apsvaigęs, neblaivus, elgsitės asocialiai ar pavojingai aplinkiniams, turėsite su savimi draudžiamų medžiagų, tokių kaip narkotinės medžiagos, alkoholis, šaunamieji ginklai ir kita. Renginio organizatorius ar renginio operatorius turi teisę jus išprašyti iš renginio, jeigu jūs renginio vietoje be leidimo filmuosite ar fotografuosite. Taip pat galite būti neįleidžiami į renginį, jeigu į jį vėluosite. Jūs galite būti neįleisti į renginį, jeigu neatitiksite Organizatoriaus keliamų amžiaus cenzo reikalavimų (amžiaus cenzas, jeigu toks nustatytas, nurodomas renginio aprašyme www.tiesa.com.).
6.6 Užsakymo metu kai kuriais atvejais jūs galite pasirinkti konkrečias sėdimas vietas, tačiau Organizatorius ir renginio operatorius pasilieka teisę pakeisti jas į kitas vietas, turinčias tokią pačią piniginę vertę.
 
 

 

 

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...