sekmadienis, sausio 16 d.
3 meilės pamokos, kurias dauguma moterų išmoksta per vėlai
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Skaudi pamika

Meilė apakina, todėl kai kurias pamokas mes išmokstame ne iš pirmo karto. Tačiau gyvenimas yra per trumpas, kad kartotume ir kartotume be perstojo tas pačias klaidas.

Nebūkite moterimi, kuriai reikia vyro. Būkite moterimi, kurios reikia vyrui!

Štai trys pamokos, kurias dauguma moterų įsisavina per vėlai.

1. Nieko negalima priversti pamilti jūsų.

Viskas, ką jūs galite padaryti – tai būti ta, kurią galima pamilti. Visa kita priklauso nuo kito žmogaus. Kad ir kaip smarkiai stengtumėtės mylėti ir rūpintis kitu žmogumi, tai nesukels jame atsakomųjų jausmų. Bet tai dar ne pasaulio pabaiga!

Jeigu moteris būtų tai žinojusi anksčiau, ji nebūtų aukojusi savęs dėl vyrų, kurie nė nesiruošė jos mylėti. Ji kaltino ir smerkė save dėl to, kad kažkas jos nemyli. Ji galvojo, kad su ja kažkas negerai.

Deja, mes galime tapti tik geriausia savo versija, kad suteiktume kitiems kuo daugiau priežasčių mus mylėti. Kitaip mes niekaip negalime priversti jų jausti mums meilės jausmų.

Tas pats galioja ir mums: mes neprivalome mylėti ko nors tik todėl, kad jis myli mus. Tai yra mūsų pasirinkimas, ir tik mūsų vienų!

2. Kiekvienas žmogus duoda tą meilę, kurią turi, o ne tą, kurios mes tikimės.

Kiekvienas žmogus išreiškia savo jausmus savaip. Negalima sakyti, kaip reikia jus mylėti. Meilė – tai žmogaus sielos atspindys. Išmokite priimti jo meilę tokią, kokia ji yra. Vertinkite ją ir būkite dėkingi.

3. Besąlygiška meilė turi būti ne tik kitiems, bet ir sau.

Mes mokame mylėti tam tikromis sąlygomis, mes mokame smerkti ir kritikuoti. Bet jeigu mes nustosime tai daryti, tai sugebėsime patirti tikrą meilę. Reikia pradėti nuo savęs. Išmokite mylėti save bet kokiu pavidalu, o paskui ir kitus.

„Soulpost“

2021 11 07 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt