antradienis, liepos 14 d.
10 Jungtinės Karalystės miestų, kuriuose daugiausia apiplėšimų
tiesa.com

Neapaslaptis, kad Jungtinė Karalystė (JK) – populiari ir vagišių mėgstama šalis, tačiau kai kurie šalies miestai nuo vagysčių nukenčia labiau nei kiti. Naujienų portalas express.co.uk paskelbė dešimties miestų sąrašą, kuriame tikimybė, kad jus apvogs – itin didelė.

Sąrašo viršūnėje labiausiai vagysčių nustekentas miestas - Newcastlas. Tuo tarpu kiti trys miestai: Brightonas, Leedsas ir Manchesteris, taip pat ne patys saugiausi, ir yra vieni pirmaujančių pagal apiplėšimų skaičių.

Atliktos apklausos metu išaiškėjo, jog vienas iš trijų respondentų yra nukentėję nuo vagių. Tačiau, daugelis nukentėjusiųjų nelinkę tikėti, kad nusikaltimas bus tinkamai ištirtas. Pasirodo, į policiją kreipiasi tik 78 proc. nukentėjusiųjų.

Nepaisant didelės įsilaužimo grėsmės, tik 43 proc. gyventojų naudoja būsto apsaugos priemones. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad net 60 proc. būsto apsaugą nusprendusių įsigyti žmonių ignoruoja apsauginės signalizacijos garsus.

Buvęs nusikaltėlis, o dabar televizijos laidų vedėjas Michaelas Fraserias, teigė: „Vagis į namą gali įsilaužti per mažiau nei minutę, o jame apsisukti greičiau nei per 10 min. Taigi, signalizacijos vagių tikrai neatbaido. Net jei kas nors ir praneštų policijai, iki to laiko, kol atvyks pareigūnai, vagišius jau gali būti dingęs be pėdsakų.“

10 Jungtinės Karalystės miestų, kuriuose vyko daugiausia apiplėšimų

1. Newcastlas

2. Brightonas

3. Leedsas

4. Manchesteris

5. Edinburghas

6. Liverpoolis

7. Londonas

8. Nottinghamas

9. Southamptonas

10. Glasgow

2015 10 01 10:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt