trečiadienis, rugsėjo 30 d.
12-metį užpuolus barzdotam vyrui, vaikui išsivystė neįprasta fobija
tiesa.com
Facebook.com, Lianne Ferris

Viena mama teigia, kad jos sūnus dabar bijo barzdotų vyrų, o tiksliau – barzdų. Ši fobija atsirado po to, kai 12-metis buvo užpultas ir įmestas į upę barzdoto vyriškio.

Po žiauraus užpuolimo netoli Exeter esančio pubo 12-metis berniukas liko su mėlyne po akimi ir psichologine trauma. Jam taip pat atsirado barzdų fobija, dėl kurios barzdą turintis jo tėtis turėjo nusiskusti.

[10953]

Berniuko mama Lianne Ferris pasakojo penktadienio popietę sulaukusi skambučio iš policijos, kad jos sūnus buvo užpultas siauroje gatvėje. Užpuolikas – ne vyresnis nei 30 metų vyras.

„Man paskambino policija ir pasakė, kad žiauriai užpultas buvo mano sūnus. Išbėgau į kiemą ir kaimyno paprašiau nuvežti mane į įvykio vietą, nes gyvename toli nuo jos“, – Mirror.co.uk pasakojo Lianne.

Berniukas laiką leido su grupe draugų, kurie visi pakaitomis siauru keliu važinėjosi vienas kito dviračiais.

„Link jo pradėjo važiuoti grupė dviratininkų. Jis, norėdamas pasitraukti iš kelio, šiek tiek pavažiavo į šoną“, – tęsė moteris.

Prie jo tada priėjo vyras ir apkaltino 12-metį bandant pavogti jo sūnaus dviratį.

„Prieš mano sūnui suteikiant šansą viską paaiškinti, vyriškis pradėjo jį mušti, spardyti, trenkė į veidą, nugarą ir kaklą. Ne tik tai, jis pakėlė jį, įmetė į upę ir palikęs nuskęsti nuėjo“, – teigė mama.

Berniukui padėjo pro šalį ėjęs žmogus. Lianne tikina nežinanti nei jo vardo, nei pavardės, tačiau norinti jam nuoširdžiai padėkoti.

Pasak moters, nuraminti sūnui prireikė dviejų dienų. Tačiau net ir po to vaikas jaučia psichologinę traumą, bijo palikti kambarį.

Policija tiria įvykį ir prašo visuomenės pagalbos. Mačiusius rugpjūčio 30 d. tarp 16 ir 17 val. įvykusį incidentą, turėtų kuo greičiau susisiekti su policija.

2019 09 05 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt