ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
28 vietos Peterborough mieste, kuriose įvyko daugiausia nusikaltimų
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Pasak naujausių duomenų, štai šiose 28 vietose Peterborough mieste 2019 metų liepos mėnesį įvyko daugiausia nusikaltimų.

Peterboroughtoday.co.uk pasidalijo portalo Police.co.uk surinkta informacija.

Skelbiama, kad po 10 pranešimų apie įvairaus tipo nusikaltimus liepos mėnesį Peterborough pareigūnai sulaukė iš Rivergate, Whitwell, Furze Ride, Whitsed Street, Stumpacre vietovių.

Iš Ellindon, Langton Road, Bishops Road, Serpentine Green pareigūnai gavo po 11 pranešimų apie nusikaltimus, o tuo tarpu Church Street ir aplink ją įsikūrusiose vietose užfiksuota 12 nusikalstamų veiklų.

Po 14 nusikaltimų miesto policija užfiksavo Police Station, Flaxland, Honeyhill vietovėse, po 15 – Peterborough ligoninės ir Kings Street bei Chadburn vietovėse.

Dar daugiau – po 16 nusikaltimų pareigūnai užfiksavo Broadway ir English Street vietovėse.

Lincoln ir London Road vietovėse užfiksuota 18 nusikalstamų veiklų, Goldhay Way, Midgate, Viersen Platz – po 19, o aplink Peterborough kalėjimą ir Park Road – net 20 nusikaltimų.

Welland Road ir aplink šią gatvę užfiksuotas 21 nusikaltimas, o Peterborough stotyje – 23.

Tačiau daugiausia nusikalstamos veiklos atvejų policija per liepos mėnesį užfiksavo Deans Court ir aplink šią gatvę. Pagal oficialius duomenis čia įvykdyta ar bandyta įvykdyti net 46 nusikalstamos veiklos.

2019 09 09 18:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt