trečiadienis, sausio 27 d.
4 metukų mergaitė paryčiais rasta viena klajojanti gatvėmis, stumianti vežimėlį, pilną žaislų
tiesa.com
google maps nuotrauka

Mergytę pastebėjo taksi vairuotojas, teigęs, kad mergytė pasakė jam, kad veža žaislus į savo senelių namus Rochforde, Esekse.

Ketverių metų mergaitę rado taksi vairuotojas, ji klaidžiojo po gatves apie 2.30 val. ryto, stumdama vežimėlį, pilną žaislų.

Vairuotojas Johnas Busutti (52 m.) pastebėjo mergaitę, dėvinčią meškiuko pižamėlę. Ji papasakojo, kad ketina aplankyti savo senelius Rochforde, Esekse.

Johnas pasakojo: „ji stumdė žaislinį vežimėlį ir buvo apsirengusi rudais kailiniais marškinėliais. Aš maniau, kad su ja turi būti suaugęs žmogus“. „Pamatęs, kad nieko nėra, sustojau ir grįžau atgal. Tuo pačiu metu atvažiavo dar vienas AC taksi. Aš spritūpiau ir tariau jai: "brangioji, kur tu trauki? ", o ji atsakė „pas močiutę“. „Tada aš paklausiau, kur yra jos mamytė, o ji paaiškino:„ ji namuose, miega“. „Ji nė kiek nebuvo sumišusi ar išsigandusi - pasitikėjo savimi kaip normali maža mergaitė." Vairuotojai paprašė mergytės pabūti taksi, viduje, kol pareigūnai pasirodė ankstyvą šeštadienio ryto valandą. „AC Taxis“ vadovas Stephenas Noakesas teigė: „Aš labai didžiuojuosi savo trimis vairuotojais Johnu, Syedu ir Albie." „Kiekvienas AC vairuotojas neseniai išklausė kursą, kurio metu visi mūsų vairuotojai buvo išmokyti ieškoti pažeidžiamų vaikų, kuriems gali kilti pavojus, požymių. Mes važiuojame keliais visą parą ir jei mes galime padėti bent vienam sunkumų turinčiam vaikui, tai ir turime tai padaryti. Tikimės, kad jaunajai mergaitei po jos naktinių nuotykių viskas gerai". Esekso policijos atstovas pranešė: „Šeštadienį, apie 2.25 val. ryto, mums paskambino taksi vairuotojas, jis aptiko ketverių metų mergaitę, vieną vaikščiojusią Rochforde. Vyras prižiūrėjo mergytę iki mums atvykstant ir nuvežė ją į saugią vietą. Mums pavyko surasti mergaitės tėvus ir esame tikri, kad nebuvo padaryta jokių nusikaltimų. Mes taip pat tvirtai įsitikinę, kad vaiką saugu palikti namuose. Norėtume padėkoti taksi vairuotojui už greitus ir malonius veiksmus".

2019 12 04 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt