pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
A. Bilotaitė siūlo Lietuvoje įvesti nepaprastąją padėtį
BNS

Vidaus reikalų ministerija (VRM) pasiūlė įvesti Lietuvoje nepaprastąją padėtį dėl didelio migrantų susitelkimo Baltarusijos ir Lenkijos pasienyje bei grėsmės Lietuvai.

„Atsižvelgiant į šią tikrai rimtą situaciją Vidaus reikalų ministerijos siūlymas yra įvesti nepaprastąją padėtį. Šį siūlymą turėtų svarstyti Vyriausybė ir priimti sprendimus“, – pirmadienį žurnalistams sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

„Stebime tai, kas vyksta prie Lenkijos ir Baltarusijos sienos, ir, žinoma, tai reiškia, kad mes galime taip pat tikėtis panašių įsiveržimų ir atakų, todėl mūsų visos institucijos yra maksimaliai pasiruošusios, tai yra maksimalios mūsų pareigūnų pajėgos, kariuomenės pajėgos šiuo metu yra perdislokuotos, atsižvelgiant į tam tikrą specifiką. Mūsų institucijos yra pasidėliojusios galimus skirtingus scenarijus ir atitinkamai galimas taktikas“, – tvirtino ministrė.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas teigė, kad pareigūnai turi informacijos, jog Lietuvoje esančiose neteisėtų migrantų stovyklose gali būti organizuojami neramumai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 11 08 17:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt