penktadienis, liepos 1 d.
A. Lukašenkos išvedžiojimai: lietuviai nori pirkti druską ir grikius iš Baltarusijos, nes neturi jų savo šalyje
Alfa.lt
BNS Foto
Aleksandras Lukašenka

Neteisėtas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos gyventojai prašė leisti juos per sieną nusipirkti grikių ir druskos.

A. Lukašenka tai pasakė lankydamasis Oršos rajono Kopių bažnyčioje. Jis pabrėžė, kad kaimyninės šalys tikėjo, kad turi „viską“, tačiau Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos gyventojai grikius ir druską nori pirkti iš Baltarusijos, nes jiems trūksta tų maisto produktų, pranešė „BelTa“.

Lankydamasis Kopių bažnyčioje, A. Lukašenka paragino kaimynines šalis saugoti taiką ir gyventi santarvėje. Neteisėtas Baltarusijos prezidentas pabrėžė, kad per Velykas žmonės prašo Dievo pačių svarbiausių dalykų, o pagrindinis dalykas, kurio žmonės nori, yra „taika, harmonija ir draugystė“. Jis teigė, kad tai visada buvo svarbi Baltarusijos žmonių savybė. Anot jo, siena neturėtų trukdyti normaliam žmonių gyvenimui.

Sprendimas dėl draudimo įvažiuoti į Baltarusiją ES registruotiems sunkvežimiams buvo priimtas po to, kai ES balandžio 8 d. paskelbė draudimą Rusijoje ir Baltarusijoje registruotiems vilkikams įvažiuoti į ES.

2022 04 25 06:32
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt