ketvirtadienis, liepos 16 d.
A. Stašaitytė-Masalskienė kopia karjeros laiptais
tiesa.com

Plepiosios televizijos laidų vedėjos Astos Stašaitytės-Masalskienės karjerą drebina staigus šuolis. Itin išpopuliarėjusi jos vedama laida „Yra kaip yra“ iš vienos televizijos perkeliama į kitą, turinčią daugiau žiūrovų.

 Pokalbių laida „Yra kaip yra“ antrąjį sezoną pradės LNK televizijos eteryje. A. Stašaitytė-Masalskienė, keisdama darbo vietą, ir džiaugiasi, ir liūdi vienu metu. „Galbūt karjeristams pasirodys keista, bet sužinojusi, kad laida „Yra kaip yra“ perkeliama, sutrikau ir šiek tiek nuliūdau. Esu labai prieraišus žmogus. Permainos man patinka, priimu kaip iššūkį, bet sunkiai atsisveikinu su praeitimi. Kita vertus, tikrai džiugu, kad mūsų laida patikėta dar didesnei auditorijai“, - sakė radijo eteryje išgarsėjusi laidų vedėja.

Asta džiaugėsi galėsianti mylimame kanale ir toliau vesti laidą „Sekmadienio rytas“, kuri gyvuoja jau ne vienerius metus: „Mūsų rytinės savaitgalių laidos šioje televizijoje skaičiuoja jau antrą dešimtį, todėl labai didžiuojamės, kad išsaugojome žiūrovus ir susidomėjimą“.

Tai pirmas kartas A. Stašaitytės-Masalskienės karjeroje, kai ji ves laidą per žiūrimiausią televiziją. „Tiesa, kažkada, prieš maždaug šimtą metų, kanalui dar nepasivadinus LNK, iš Klaipėdos veždavome kasetę su laidos „Viskas!“ įrašu. Tada tai tikrai buvo neįtikėtinas karjeros šuolis, pripažinimas, nes iš vietinio „Baltikum“ kanalo buvome perkelti į tuo metu kultinę televiziją“, - prisiminimais dalinosi moteris.

Nuo šiol Astą per šalies televizijas žiūrovai išvys kone kasdien. „Per savaitę vesiu keturias laidas skirtingose televizijose. Sutinku. Daug. Bet kūrybinė grupė labai didelė ir patyrusi. Man tenka vien malonumas – bendrauti su žmonėmis“, - kvatojosi savo televizinės karjeros viršūnėje spindinti A. Stašaitytė-Masalskienė.

2014 08 14 08:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt