pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Airijoje – pasakiškas darbo pasiūlymas vyrams
tiesa.com

Darbo skelbimas Airijos spaudoje jau spėtas pakrikštyti geriausiu darbu pasaulyje vyrams, nepaisant to, kad už jį nemokama nė cento.

Penktadienį antrojo pagal dydį Airijos miesto Londonderrio spaudoje pasirodė skelbimas, kuriame vietos alaus darykla „Walled City Brewery“ ieško alaus ragautojo. Nurodoma, kad būsimam šios pozicijos darbuotojui kartą per mėnesį teks paragauti iki 40 rūšių alaus.

„Geras skonis ir alaus gamybos proceso supratimas – tokie reikalavimai pateikiami kandidatams“, – sakė alaus daryklos atstovas Jamesas Huey’as.

Taip pat nurodoma, jog už darbą nebus mokama, tačiau darbuotojui bus parūpintas taksi „nuo durų iki durų“.

Nepaisant to, kad gali tekti dirbti viršvalandžius, o darbas neapmokamas, susidomėjimas šia pozicija buvo milžiniškas ir jau tą pačią dieną darykla turėjo iš ko rinktis: paraiškų gauta užtektinai.

BBC primena ir anksčiau „svajonių darbo“ titulo vertus darbo pasiūlymus, pasirodžiusius spaudoje: tai lovų bandytojas, kurio 2011 metais ieškojo viešbučių tinklas „Premier Inn“, šokolado ragautojo asistentas – pilnos darbo dienos pozicija, siūlyta „Green&Blacks“, o Australijoje 2013 metais prireikė kompanijos vadovo juokdario.

Po „Brexit“ apsilankymas Europoje kainuos papildomai

Britų pareigūnai iš lietuvės paėmė vaiką

2016 09 10 13:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt