šeštadienis, gegužės 30 d.
Airijos policija sulaikė tris žmones laikiusius stambią narkotikų ir ginklų kontrabandą bei beždžionę
tiesa.com
An Garda Siochana nuotrauka

Šį rytą atlikę reidą Ratoatho gatvėje, Finglase, Airijos policija Garda sulaikė du vyrus ir moterį, susijusius su ginklų ir narkotikų kontrabanda. Jų slaptavietėje pareigūnai rado ir narve įkalintą egzotišką beždžionę.

Atlikę kratą policijos pareigūnai rado automatinį pistoletą, kulkosvaidis, 357 kalibro revolverį, 300 šovinių (9mm bei .357) bei 227 vienetus 12 kalibro apkabų.

An Garda Siochana nuotrauka

Taip pat buvo rasta kanapių už €29 500 bei nemenkas kiekis kokaino, kurio vertė gatvėje siektų €97,300. Teigiama, kad iš slaptavietės buvo išgelbėta ir narve laikyta egzotiška beždžionėlė, gyvūnas buvo perduotas tarnyboms.

An Garda Siochana nuotrauka

Šios rūšies beždžionės kilo iš Brazilijos šiaurės rytų pakrantės, bet dėl netyčia kontrabandininkų paleistų gyvūnėlių jos dabar gyvena daug didesnėje teritorijoje ir yra laikomos invazine rūšimi.

Trys su minėtu kroviniu susiję žmonės sulaikyti tame pačiame bute, kur buvo rasta kontrabanda, pirmasis vyriškis apie 30-ties metų amžiaus, antrąjam - apie 40, o moteriai apie 30 metų.

Teisingumo ministras Charlie Flanaganas sveikino Garda taip sėkmingai sulaikius šią kontrabandą.

Jis teigė: „Sveikinu An Garda Síochána (Airijos policiją (aut. past.)) su šia reikšminga operacija, kurios metu Finglase buvo sulaikyta stambi šaunamųjų ginklų bei su jais susijusios amunicijos, narkotikų kontrabanda.

Rinkinys, kurį rado pareigūnai - išties šokiruoja. Šie ginklai, patekę į gatves, galėtų sukelti ne vieną mirtį. Atsakingi už šią kontrabandą žmonės turės stoti prieš įstatymą.”

2019 04 06 11:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt