ketvirtadienis, liepos 9 d.
Aktorius B. Cooperis kraustosi į Londoną
tiesa.com

Po dviejų metų susitikinėjimo su modeliu Suki Waterhouse, aktorius Bradley Cooperis nusprendė žengti rimtą žingsnį santykiuose. Porelė ieško būsto Londone, kuriame gyventi planuoja kartu.

40-ies aktorius ieško namų sau ir 23-ejų merginai po to, kai gavo vaidmenį West Endo teatro spektaklyje. „Bradley‘is visada svajojo gauti vaidmenį West Ende, bet taip pat norėjo apsigyventi su Suki.“, laikraščiui „The Sun“ kalbėjo porelės draugas.

Filmo „Amerikos snaiperis“ žvaigždė džiaugiasi ilgalaikiais santykiais su podiumo gražuole. Tačiau prieš ryžtantis rimtesniems sprendimams, S. Waterhouse pirma turėjo gauti aktoriaus mamos palaiminimą.

Kalbėta, kad 2013-ųjų vasarį susitikinėti pradėjusi pora meilės lizdelio sau ieškojo jau pernai, tačiau aplinkybės tam sutrukdė. B. Cooperis nusprendė likti Los Andžele, kad po tėvo mirties būtų arčiau mamos.

Modelis S. Waterhouse viename interviu paminėjo svajojanti turėti savo namus. „Iš tikro, aš niekur negyvenu. Keliaujame kaip kokie čigonai, apsistojame ten, kur dirbame. Aš jau pasirengusi ir labai noriu turėti savo namus“, žurnalui „Grazia“ sakė aktoriaus mergina.

2015 02 04 10:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt