ketvirtadienis, rugsėjo 29 d.
Alfa.lt savaitė: klientų aptanavimas be galimybių paso, klibančios ministrų kėdės ir narkotikų paieškos
Alfa.lt
Alfa.lt koliažas
Savaitės įvykiai

Šią savaitę Alfa.lt skaitytojus labiausiai domino „Gustuko picerijos“ darbo be galimybių paso ypatumai, vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės vaidmuo siekiant privatizuoti reabilitacijos centrą „Pušynas“ bei Gabrieliaus Landsbergio įpėdinio paieškos atsistatydinimo iš užsienio reikalų ministro pareigų atveju. Be to, skaitytojus sudomino surasti narkotikai ne tik pas buvusį pretendentą į žemės ūkio viceministrus, bet ir beveik kiekvienoje Alytaus miesto mokykloje aptiktas heroinas.

„Gustuko picerija“ rado būdą kaip dirbti be galimybių paso. Šiauliuose įsikūrusi picerija vėl priims galimybių paso neturinčius klientus. Pastarieji turės sudaryti trumpalaikę nuomos sutartį ir, laikinai tapę nuomojamos erdvės savininkais, neturės pateikti jokių valdžios reikalaujamų dokumentų.

„Labai džiugu jums pranešti, kad nuo rytojaus iš dalies atnaujiname savo veiklą. Galėsime jums pasiūlyti privačias erdves jūsų šeimos ar kolektyvo šventei“, – rašoma picerijos feisbuko puslapyje.

Skaitykite daugiau: „Gustuko picerija“ rado būdą, kaip aptarnauti klientus be galimybių paso

Nepažįstu tų draugų? Vidaus reikalų ministerijos siekia atsisakyti šiuo metu valdomų sanatorijų, tačiau, anot „influencerio“ Skirmanto Malinausko, tai galimai susiję su privačiais interesais. Pasak jo, artima vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės bendražygė ir Šventosios seniūnė Veronika Skeberdytė jau kelerius metus bando padėti savo sugyventinio tėvams atgauti žemę, ant kurios stovi viena iš sanatorijų.

Visgi ministrė neigia ryšius su V. Skeberdyte, o Palangos meras, konservatorius Šarūnas Vaitkus kviečia vietos gyventojus protestuoti prieš tokį A. Bilotaitės sprendimą.

Skaitykite daugiau: Rimti kaltinimai: dar vienos konservatorių ministrės kėdė susvyruos?

Kas pakeistų G. Landsbergį? Premjerei Ingridai Šimonytei patvirtinus užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio atsistatydinimą valdantiesiems būtų sunku surasti naują kandidatą, kuris tiktų ne tik jiems, bet ir prezidentūrai, tikina politologai. Tiesa, politikos ekspertai mano, kad dabartinis užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius būtų vienas realiausių kandidatų.

Skaitykite daugiau: Jei G. Landsbergio Vyriausybėje nebeliks: ekspertai įvardijo realiausią įpėdinį

Garsaus politiko sūnus ir kandidatas į žemės ūkio viceministrus pagautas su narkotikais. Praėjusią kadenciją Seimo nariu buvęs verslininkas ir Molėtų rajono politikos veikėjas Petras Čimbaras gerokai pagarsėjo 2019 m., kai jo sūnus Modestas pretendavo tapti žemės ūkio viceministru, tačiau kelią karjerai užkirto internete pasklidusios kompromituojančios nuotraukos. Ateityje M. Čimbarui vystyti politinę karjerą gali būti dar sunkiau – vyras policijai įkliuvo su narkotikais, nors teistumo ir išvengė.

Skaitykite daugiau: Žemės ūkio viceministru pretendavęs tapti įtakingo politiko sūnus įkliuvo su narkotikais

Narkotikai – beveik kiekvienoje Alytaus mokykloje. Alytaus mokyklose atliktas tyrimas dėl narkotikų paplitimo atskleidė, kad vaikai šiomis dienomis svaiginasi kokainu, heroinu, metamfetaminu, ekstaziu bei kitais stipriaisiais narkotikais. Tokiomis naujienomis pasidalijo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Šiuo metu policija mokyklose vykdo patikras.

Skaitykite daugiau: Alytaus meras pasidalijo šiurpinančiais tyrimo rezultatais: kokainas – beveik visose miesto mokyklose

2021 12 19 18:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt