penktadienis, liepos 10 d.
Algų negaunantys sostinės kiemsargiai grasina streiku
tiesa.com

Sostinės kiemsargiai grasina streikais, jeigu jiems nebus sumokėtos jau kelis mėnesius vėluojančios algos, pranešė LNK „Žinios“. Vilniaus gatves ir kiemus prižiūrintys vyrai ir moterys tvirtino, kad nemokamai daugiau nedirbs. Kiemsargių teigimu, jie algų nesulaukia nuo lapkričio.

„Žinioms“ jie pasakojo, kad neturi iš ko gyventi ir išmaitinti savo šeimų, todėl klimsta į skolas ir netgi ima greituosius kreditus.

Vilniaus meras Artūras Zuokas žurnalistus tikino, kad savivaldybė su visomis įmonėmis, kuriose dirba kiemsargiai atsiskaityta gruodžio pačioje pradžioje. Tad reiktų domėtis, kodėl įmonės nesumoka savo darbuotojams, nors iš savivaldybės pinigus gavo.

Šiuos mero teiginius paneigė Jungtinės komunalinio ūkio darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Renata Telinskytė. Moters teigimu, ji specialiai patikrino vieną įmonių, kuri skolinga kiemsargiams, ir sužinojo, kad savivaldybė nėra įvykdžiusi įsipareigojimų ir jokių pinigų gruodį nėra pervedusi. Taigi ši kaip ir kitos komunalinio ūkio įmonės neturi pinigų atsiskaityti su kiemsargiais.

2015 01 18 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt