sekmadienis, liepos 5 d.
Anglijoje daugėja tolimųjų reisų vairuotojų sukeltų avarijų
tiesa.com

Per pastaruosius dvejus metus kelių eismo avarijų, į kurias pakliuvo tolimųjų reisų vairuotojų vairuojami sunkvežimiai, padaugėjo net 14 proc. Naujos ataskaitos duomenimis, dažniausiai į tokias avarijas Jungtinės Karalystės (JK) keliuose patenka lenkai, ispanai ir vokiečiai, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Net 16 proc. visų sunkiasvorių krovinių transporto priemonių nelaimingų atsitikimų sukėlė vairuotojai iš Lenkijos. Tolimųjų reisų vairuotojai iš Vokietijos pateko į 13 proc. eismo įvykių, o ispanai sukėlė 6 proc. nelaimių.

Daugiausiai sunkvežimių avarijų įvyko 188 km ilgio Londoną juosiančiame M25 greitkelyje.

„Šie nerimą keliantys statistiniai duomenys rodo, kad susidūrimas su sunkvežimiu tampa vis labiau tikėtina galimybė vairuotojams. Užsieniečiai tolimųjų reisų vairuotojai nepažįstamame kelyje aplinkinėms transporto priemonėms gali kelti realų pavojų”, - sakė nelaimingų atsitikimų pagalbos centro atstovė Liz Fisher.

„Nors saugumas kelyje yra didžiausia problema, avarinė situacija su transporto priemone iš užsienio gali įvelti į ilgą ir varginantį administracinį procesą”, - pridėjo L. Fisher.

2015 05 07 13:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt