sekmadienis, sausio 24 d.
Anglijoje dingo dar vienas lietuvis
tiesa.com

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai kartu su Jungtinės Karalystės (JK) teisėsauga vykdo Valdo Neverdausko, gimusio 1996 m., paiešką.

Artimieji pranešė, kad vyras pernai metų vasario mėnesį išvyko dirbti į Angliją. Emigracijoje su juo šeima ir artimieji bendraudavo per socialinius tinklus, kalbėdavosi telefonu.

Esą vaikinas pats dažnai skambindavo į Lietuvą, pranešdavo, kaip jam sekasi, tačiau nuo liepos 14 d. iš jo šeima iki šiol nebesulaukė jokių žinių.

Vyras apibūdinamas, kaip tvarkingas, nekonfliktiškas asmuo, nelinkęs į nusikalstamas veiklas, jis iki šiol nebuvo niekur dingęs iš artimųjų žinios.

Vyro požymiai: apie 190 cm ūgio, atletiško kūno sudėjimo, trumpų, tamsiai pilkų plaukų, žalsvų akių.

[10192]

Asmenis, mačiusius ar žinančius V. Neverdausko buvimo vietą, bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK arba rašyti el. paštu mantas.cerniauskas@policija.lt. 

 Artimieji ir policija dėkoja už pagalbą neabejingiems tautiečiams. Vyras rastas gyvas ir sveikas.

Vyro požymiai: apie 190 cm ūgio, atletiško kūno sudėjimo, trumpų, tamsiai pilkų plaukų, žalsvų akių. Asmenis, mačiusius ar žinančius V. Neverdausko buvimo vietą, bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37)30 38 55, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu mantas.cerniauskas@policija.lt. Taip pat skaitykite: Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/nelaimes/2018/07/31/news/policija-praso-pagalbos-dingo-i-anglija-uzsidirbti-isvykes-vaikinas-7121654/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Cop

2018 07 31 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt