ketvirtadienis, liepos 9 d.
Anglijoje dingusio lietuvio paieškos baigtos
tiesa.com

Savaitės pradžioje į „Tiesos“ redakciją kreipėsi moteris, prašanti surasti Anglijoje prieš mėnesį dingusį savo giminaitį. 21-erių Ernestas Kazlauskas išėjo iš namų ir negrįžo. Pasklidus žiniai apie jaunuolio dingimą, jis atsirado gyvas ir sveikas.

E. Kazlausko artimųjų teigimu, jaunas vyras gulėjo ligoninėje dėl apsinuodijimo. Ten patekęs lietuvis neturėjo galimybės susisiekti su savo šeima bei draugais. Vyro artimieji su džiaugsmu pranešė, kad jam nieko rimto nenutiko ir šeima negali atsidžiaugti jo grįžimu.

Anksčiau šią savaitę "Tiesa" rašė, kad Manchesteryje gyvenantis vyras – tamsiai rudų plaukų, mėlynų akių, apie 1,74 cm ūgio. Artimieji iš jauno vyro žinių negavo nuo vasario pabaigos. Dingusysis apibūdintas kaip sportuojantis, atletiškas, visada besišypsantis, ramaus būdo ir neturintis žalingų įpročių jaunas vyras.

„Jis išėjo su draugu vakare ir nebegrįžo į namus. Artimiausi draugai sako, kad vaikinas, su kuriuo tą vakarą išėjo Ernestas, piktnaudžiaujantis alkoholiu, linkęs į konfliktus ir įsiskolinęs. Tą vakarą jis paprašė Ernesto eiti kartu ir padėti išspręsti jam bėdą. Visi jo daiktai liko namuose, telefonas išjungtas, į darbą nuo tos dienos irgi nebeatėjo. Kreipėmės į policiją, pranešėme ambasadai, tačiau jokių žinių.

Ernestas keitė namus, manėme, kad neturi interneto, tad negali susisiekti, tėvams skambindavo itin retai.

Apie tai, kad mėnesį negavo iš Ernesto jokių žinių jo tėvams pranešė artima draugė. Paskutinį kartą Ernestas su draugais kalbėjosi ir matėsi vasario pabaigoje, tačiau jie tikslios dienos nepamena. Labai prašome visų pagalbos. Jei kas nors matėte Ernestą ar turite apie jį kokių nors žinių, prašome skambinti mums numeriu: 07553185280 arba 07467461861. Ernesto Kazlausko giminaitė, Raminta Kazlauskaitė”, - rašyta laiške.

2015 03 25 08:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt