ketvirtadienis, birželio 4 d.
Anglijoje sparčiai plinta naujas vaikų žaidimas: į dirbančius ugniagesius mėto plytas bei akmenis.
tiesa.com
pixabay.com

Vakar vakare, 19:45 vietos laiku Raintono ugniagesių brigada, gesindami siautėjančias liepsnas, turėjo kęsti ir ant jų nuolatos krentančią plytų bei akmenų krušą: penkių vaikų grupė stovėjo ant tilto, buvusio virš ugniagesių brigados ir į juos mėtė plytas. Tai jau trečias toks įvykis vien Šiaurės Anglijoje.

Tą patį vakarą, 20:20 vietos laiku kita brigada Bykeryje buvo užpulta begesinant gaisrą Evistones Gardens, Newcastle.

Prieš savaitę dar viena brigada buvo taip apmėtyta didesnės, penkiolikos vaikų grupės.

Ugniagesių gelbėtojų tarnybos atstovas spaudai pasakojo:  Laimei šie užpuolimai kol kas nesukėlė rimtesnių sužalojimų ar įrangos gedimų. Tačiau labai norime kreiptis į aplinkines bendruomenes.

Visų pirma, į tėvus - prašome pasikalbėti su savo vaikais apie pagarbą gelbėtojų tarnyboms. Klauskite, kur jie eina naktį. Jei matote brigadą kuriai tenka dirbti tokiomis sąlygomis praneškite policijai. Ugniagesių užpuolimas yra absoliučiai nepriimtinas ir toleruojamas nebus.

Mes bendradarbiausime su policija ir sieksime, kad tokių įvykių dalyviai būtų teisiami. Toks vaikų žaidimas - ne šiaip sau šėlionės. Jis gali baigtis rimtais sužalojimais ar net mirtimi.”

Northumbria policijos padalinio atstovas spaudai tą paantrino:  Būti užpultam darbe - absoliučiai nepriimtina, o čia mes kalbame apie žmones, kurie tuo metu gelbėja kitų gyvybes, neretai į mirtiną padėtį pastatydami savąsias.

Tai pirmas kartas, kai susidūrėme su šia situacija - labai prašome suprasti, kad toks elgesys yra nusikaltimas ir jis gali baigtis kieno nors mirtimi”.

Visus, turinčius informacijos apie šiuos veiksmus prašome susisiekti su policijos tarnybomis.

2019 02 06 17:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt