trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Anglijoje sugautas su nepilnamete galimai susitikti planavęs lietuvis
tiesa.com
Facebook.com

„Elusive Child Protection Unit“ (ECPU) – būrys, gaudantis seksualinius nusikaltėlius, socialiniame tinkle tiesiogiai transliavo pirmąjį jų su nepilnamete mergina neva bendravusio vaikino sugavimą. Pasirodo, sulaikytasis – lietuvis.

Socialiniame tinkle vaikinas, kurio amžius nėra atskleidžiamas, pasivadino Deividas Nezinomas ir neva bendravo su nepilnamete paauglė. Vaizdo įraše vaikiną sulaikę asmenys sakė, kad merginai buvo 14 metų.

Sulaikyto vaikino buvo pasiteirauta jo vardo, taip pat amžiaus merginos, su kuria jis bendravo socialiniame tinkle. Jis sakė, kad pastarojo fakto nežino, neva mergina jam to nepasakė. Vėliau jis pridūrė, kad jos socialinio tinklo asmeninėje paskyroje buvo rašoma, kad jai – 18 metų, nors mergina ne kartą susirašinėdama pasakė savo tikrąjį amžių.

[10887]

Sulaikę vyrai vaikinui sakė žinantys, kiek šiam yra metų, kokia jo tautybė (lietuvis), tad į klausimus jis turėtų atsakinėti tiesiai šviesiai, nieko neslėpdamas, kitaip bus paguldytas ant žemės ir surakintas antrankiais. 

Lietuvį Deividą būrio nariai sulaikę laikė tol, kol atvyko policija. Pareigūnai jį išsivežė. 

Visas ECPU vaizdo transliacijas galite pažiūrėti čia:

https://www.facebook.com/elusivecpu/videos/376697062949535/ 

Redakcija už turinį neatsako. Šaltinis: Elusive Child Protection Unit/Facebook.com

2019 06 10 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt