trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Anglijoje žudikas suvalgė aukos veidą
tiesa.com

Žudikas, užpuolęs moterį Pietų Velse pričiuptas valgantis jos veidą ir akies obuolį. 34-erių Matthew Williamsą pareigūnai sulaikė panaudoję elektrinį ginklą „Taser“. Vėliau vyras mirė.

Benamių nakvynės namuose besiglaudžiantis vyras atsisakė įsileisti į kambarį įstaigos apsaugos darbuotojus. Kilus įtarimui, šie įsilaužė vidun, tačiau išvydę neįtikėtiną vaizdą, iškvietė policiją.

Pareigūnams teko panaudoti iki 50 tūkst. voltų įkrautą ginklą, nes įtariamasis sulaikomas priešinosi. Jį surakinus vyras, pasak liudininkų, neteko sąmonės. Vos prieš dvi savaites žuvusysis buvo paleistas iš kalėjimo po 5-erių jame praleistų metų už savo partnerės užpuolimą.

22-ejų moteriai įvykio vietoje konstatuota mirtis, tačiau neatlikus tyrimo neaišku, ar nukentėjusioji jau buvo negyva, kai jos kūno dalys pradėtos valgyti. Policijos teigimu, abu žuvusieji pažinojo vienas kitą, tačiau neaišku ar buvo apsistoję nakvynės namuose, kuriuose įvykdytas nusikaltimas.

„Policija pradėjo nepriklausomą tyrimą ir aiškinasi aplinkybes, kuriomis žuvo vyras ir moteris.“, - portalui independent.co.uk sakė policijos atstovas. Kaltinamasis M. Williamsas, anksčiau kaimynų vadintas „Fifi“, gavo kitą pravardę – Hanibalas Lekteris – garsaus kanibalo iš filmo „Avinėlių tylėjimas“.

2014 11 07 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt