šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Anglijos lietuvės perspėjimas: automobiliuose visuomet užsirakinkite
tiesa.com
Pixabay.com

Viena anglijos lietuvė socialiniame tinkle Londone gyvenančioms moterims skirtoje grupėje pasidalijo pasakojimu, kaip miesto centre buvo užpultas jos vyras.

„Merginos, ypač jei važinėjate brangesniais automobiliais, būkite atsargios ir būtinai rakinkite duris, kai būnate automobilio viduje“, – pasakojimą, kuriuo ji nori perspėti kitus Anglijoje gyvenančius tautiečius, pradeda lietuvė.

„Šiandien mano vyrą Londono centre užpuolė su motociklu ir šalmuoti (žmonės), daužė langus su plaktuku. Ačiū Dievui, stiklai nedužo, tik skylę vienoje vietoje išmušė. (Jie) rėkė „Duok laikrodį arba I kill you“. Tai išmetė laikrodį, nuvažiavo“, – tęsė moteris.

Ji taip pat pridūrė, kad šis įvykis laimingai baigėsi tik dėl to, kad kliento prie restorano laukęs vyras sėdėjo iš vidaus užrakintame automobilyje, nors įprastai to nedarydavo ir juokdavosi, kai jo žmona visada užsirakindavo vos tik įsėdusi į savo nedidelį „Ford“ markės automobilį.

Panašiomis istorijomis pasidalijo ir kitos grupės narės. Viena jų pasakojo, kad prieš keletą metų panašiu būdu iš jos buvo pavogta rankinė.

„Įlipau į automobilį, pamačiau, kad ateina. Greitai užsirakinau ir norėjau pradėt važiuot, bet pajutau, kad jau stiklai krenta ant manęs. Jis išdaužė langą ir įlindo, pasiėmė mano rankinę ir nubėgo“, – sakė šoko tuo metu ištikta moteris, kuri po šio įvykio visuomet, vos tik įsėdus į automobilį, užsirakina ir pradeda važiuoti.

Suklusti turėtų ir tie, kurie vairuoja prabangius arba naujesnio modelio automobilius. Iš internautų pasakojimų paaiškėjo, kad vis daržniau įvyksta automobilių raktelių vagystės iš namų.

„Jei miegate antrame namo aukšte, nepalikite automobilio raktų pirmame. Įsibrovę į namus, čia Becktone, jų nerado, tai pakeliui paėmė vaiko planšetinį kompiuterį ir vyro rankinę“, – rašė internautė, kurios transporto priemonę bandė pavogti tiesiog iš kiemo. 

2019 02 07 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt