trečiadienis, sausio 20 d.
Anglijos lietuvių krepšinio lygoje – rezultatyvumo rekordas
tiesa.com

Tęsiasi D. Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) Didžiosios ir Mažosios taurės kovos. Praėjusį savaitgalį buvo sužaisti dar penki reguliariojo sezono susitikimai. Jie padovanojo daug įspūdingų akimirkų, saldų revanšą ir naują rekordą.

Reabilitavosi. Po nesėkmės praėjusią savaitę puikiai reabilitavosi „Seciro“ (2–1) kolektyvas, rezultatu 77:71 įveikęs „Saurum“ (0–2) atstovus ir pakilęs į pirmąją vietą Didžiosios taurės turnyrinėje lentelėje.

Susitikimo pradžioje aikštėje dar vyko apylygė kova, tačiau vėliau „Seciro“ perėmė iniciatyvą, susikrovė dviženklį pranašumą ir galiausiai šventė užtikrintą pergalę.

Išretino gripas. Vos penkiese į rungtynes atvykę praėjusio sezono prizininkai „Klevo“ (1–0) krepšininkai sugebėjo atlaikyti „Medelyno“ ekipos šturmą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 81:58.

Nugalėtojų komandos vadovas Ramūnas Rukšėnas teigė, jog idealią formą pademonstruoti sutrukdė gripas: „Abi komandos buvo išretintos gripo epidemijos, todėl rungtynėse dalyvavo tik penki „Klevo“ ir šeši „Medelyno“ žaidėjai. Kadangi mūsų komandoje žaidė labiau patyrę ir geriau nusiteikę žaidėjai, jie šventė gan nesunkią pergalę.“

Tuo tarpu „Medelyno“ ekipos vadovas Vilius Jastremskas pripažino varžovų pranašumą: „Sveikinimai varžovams su pergale – jie įrodė, kad yra visa galva stipresni už mus. Neįgyvendinome nei gynybos, nei puolimo užduočių, todėl toks rezultatas ir yra.“

Revanšas. Intrigos nestigo ir Mažosios taurės dvikovose. Bene saldžiausią sezono pergalę šventė „Service Market“ (3–0) ekipa, po nepaprastai atkaklios ir permainingos kovos įveikusi „Švyturio“ (1–1) atstovus rezultatu 67:63.

Pasibaigus rungtynėms „Service Market“ komandos vadovas Jonas Kaskelis turėjo kuo pasidžiaugti: „Labai norėjome atsirevanšuoti, nes pernai „Švyturio“ ekipai pralaimėjome dvikovą dėl Mažosios taurės bronzos medalio.“

„Reikia daugiau koncentracijos, nes 20 klaidų yra per daug, taip pat leidome varžovams atkovoti net 20 kamuolių puolime. Džiugu, kad net ir taip žaisdami sugebame laimėti. Dar smagiau, kad pagaliau prabilo mūsų snaiperiai – jie itin atgaivino puolimą. Tad man beliko pasveikinti komandą su pergale“, – geros nuotaikos nestokojo „Service Market“ ekipos vadovas J. Kaskelis.

Rekordas. Šio sezono rezultatyvumo rekordą pasiekė „Artistų“ (1–1) komanda, net 67 taškų skirtumu rezultatu 108:41 įveikusi „Viesulo BC“ (0–3) atstovus.

Sužaidus trisdešimt minučių „Artistai“ pirmavo rezultatu 81:23, tad per likusį dvikovos laiką jiems teliko užbaigti pradėtą darbą ir įsirašyti savo vardą į šio sezono rekordų skiltį.

Įdomu, jog „Viesulo“ krepšininkai per pirmuosius tris ketvirčius nė karto nepelnė dviženklio taškų skaičiaus, o lemiamame kėlinuke surinko daugiau taškų, nei per pirmąsias trisdešimt minučių.

Pirmoji. Nors atrodo gana keistai, tačiau tik dabar pirmąją sezono pergalę šventė „Volfo“ (1–0) ekipa, rezultatu 72:42 įveikusi „Radviliškio BC“ (0–1) kolektyvą.

Vėlai kovas Mažojoje taurėje pradėjusi „Volfo“ ekipa akivaizdžiai padarė išvadas, galingai pradėjo dvikovą, išlaikė koncentraciją ir galiausiai šventė solidžią pergalę.

2014 12 03 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt