antradienis, rugpjūčio 4 d.
Anglijos mokyklinukai mokysis apie moterų lyties organų žalojimą
tiesa.com
pixabay.com

Lytinio švietimo pertvarkos Jungtinėje Karalystėje šviesoje virurinių mokyklų mokiniai bus mokomi apie moterų lyties organų žalojimą, „vaikų viliojimą“, priverstines santuokas bei šeiminį smurtą.

Nauja programa įsigalios nuo 2020 metų.

Nauji siūlymai į mokymo programas įtraukti santykių edukaciją pradinių mokyklų moksleiviams bei sveikatos edukacijos programas visų amžių moksleiviams visose valstybinėse Anglijos mokyklose parlamentą pasieks pirmadienį.

Vidurinių mokyklų moksleiviai taip pat mokysis apie „vaikų viliojimą“, priverstines santuokas bei smurtą šeimoje.

Naujose gairėse taip pat sakoma, kad mokiniai turėtų tyrinėti psichologines bei fizines moterų lyties organų žalojimo pasėkmes, bei užtikrinti, kad visi mokiniai suprastų, jog tokie veiksmai yra nelegalūs.

Sekretorius švietimui Damian Hinds komentavo: „mes esame susipažinę su katastrofiškomis šio akto pasekmėmis žmonių gyvenimuose, tai sukelia fizines bei emocines kančias, išliekančias visą gyvenimą. Mūsų reforma užtikrins, kad vaikai apie šiuos faktus mokytųsi jų amžiui tinkamais metodais. Mūsų tikslas - suteikti jiems žinias, kurių reikia, kad jie galėtų apsaugoti save ir kitus”.

Pasak NSPCC, apie 137,000 moterų ir mergaičių, gyvenančių Anglijoje bei Velse, patyrė lyties organų žalojimą.

2019 02 24 14:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt