sekmadienis, spalio 25 d.
Anglijos policijos pareigūnai užfiksuoti smurtaujantys prieš juodaodį vyrą: pradėtas tyrimas
tiesa.com
Facebook.com

Vakarų Midlandso policijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl vaizdo įrašo, kuriame užfiksuoti juodaodį vyrą kumščiais daužomi pareigūnai.

Socialiniame tinkle dešimtis tūkstančių kartų pasidalytame vaizdo įraše matoma, kaip grupė uniformuotų policijos pareigūnų, kurių tarpe ir pareigūnė, prieš juodaodį vyrą ne tik naudoja smurtą, bet ir į veidą jam papurškia tramdomųjų dujų. Užpultas vyriškis bando apsaugoti veidą jį uždengdamas rankomis. Šalia jo taip pat guli ramentas. 

Vos aštuonių sekundžių vaizdo rašas baigiasi uniformuotam pareigūnui uždarius kambario duris. Kol kas nėra žinoma, kada ir kur šis vaizdo įrašas buvo darytas, tačiau paviešinus jį socialiniame tinkle, tarp internautų tai sukėlė tikrą pasipiktinimo Anglijos policija bangą, jie reikalavo imtis veiksmų, kuriais būtų sustabdytas pareigūnų naudojamas smurtas. 

„Britų policijos žiaurumas prieš musulmoną vyrą, rodos, jo paties namuose. Jei kas nors gali suteikti daugiau informacijos apie šį įvykį, prašome susisiekti“, – rašė vienas internautas.

Nors tarnybų atstovai teigia manantys, kad šis vaizdo rašas – netikras, Vakarų Midlandso pareigūnai patikino peržiurintys jiems dirbančių pareigūnų uniformose įtaisytų vaizdo stebėjimo kamerų įamžintą medžiagą.

Internete spėjama, kad šis įvykis yra susijęs su šešių Humbersaido policijos pareigūnų laikinu nušalinimu nuo pareigų. Tačiau vyriausiasis konsteblis patikino, kad tai – ne tie patys pareigūnai.

Peržiūrėję vaizdo įrašą, Londono ir Humbersaido policijos atstovai įtaria, kad šis incidentas yra netikras. Jiems nepavyko išsiaiškinti, kuriai Jungtinės Karalystės policijai dirbantys pareigūnai dėvi būtent tokias uniformas. Be to, ant jų trūksta tam tikrų identifikuojančių ženklų.

2019 03 26 10:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt