šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Ant geležinkelio bėgių mirtinai partrenkti du darbuotojai
tiesa.com
Twitter.com, Ian Broughall

Du geležinkelio darbuotojai, nutrenkti traukinio, jo negirdėjo dėl to, kad dėvėjo triukšmą izoliuojančias ausines, praneša Britų transporto policija.

58-erių ir 64-erių vyriškiai mirė įvykio vietoje, kai juos partrenkė traukinys. Trečias asmuo dėl patirto šoko buvo prižiūrimas medikų.

Šiuo metu vyksta tyrimas, dėl ko įvyko mirtina avarija. Didelė tikimybė, kad stoties signalininkas nė nenutuokė apie ant bėgių besidarbuojančius žmones. 

„Mašinistas iškart pranešė apie nelaimę, kad partrenkę tris darbuotojus ir į įvykio vietą skubiai išsiųstos medikų brigados. Signalininkas nežinojo, kad jie ten uvo. Gali būti, kad apie vykdomus darbus ant bėgių jie (darbininkai - red. past.) nepranešė atsakingiems asmenims“, – sakė geležinkelio darbuotojas.

Gali būti, kad atvažiuojančio traukinio darbuotojai negirdėjo, nes dėvėjo triukšmą izoliuojančias ausines.

Nelaimė įvyko liepos 3 d. apie 9.29 val. ryto. „Great Western Railway“ traukinys su keleiviais vyko iš Svonsio į Kardifą. Vyrai darbavosi visai netoli Port Talbot sustojimo.

Ant bėgių įstrigę keleiviai traukinyje praleido maždaug dvi valandas. Vėliau jie buvo evakuoti į jų laukusius autobusus.

2019 07 04 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt