šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Ant laužo bus sudegintas seksualiniu priekabiavimu kaltinamas prodiuseris
tiesa.com

Viename Didžiosios Britanijos miestelyje šį savaitgalį per tradicinę Laužų naktį bus sudegintas nešlovę užsitraukusio Holivudo prodiuserio Harvey Weinsteino atvaizdas, trečiadienį paskelbė organizatoriai.

11 m pusiau nuogo H. Weinsteino iškamša, vienoje rankoje spaudžianti „Oskaro“ statulėlę, o kitoje – moterišką liemenėlę, šeštadienį supleškės Edenbridže į pietus nuo Londono.

Iškamša dar yra aprūpinta senoviška kino pliauške, kurią prie genitalijų laiko moteris ir ant kurios parašyta: „Paskutinis įrašas“.

Laužų arba Gay Foxo naktį kasmet paminimi 1605-ųjų lapkričio 5-osios įvykiai, kai buvo sužlugdytas katalikų sąmokslas 36 parako statinėmis susprogdinti protestantų karalių Jokūbą I ir parlamento rūmus.

Lapkričio 5-ąją arba artimiausią savaitgalį šalyje užkuriami laužai ir šaudomi fejerverkai, sudeginami sąmokslininko Gay Foxo atvaizdai.

65 metų H. Weinsteiną seksualine prievarta ir lytiniu priekabiavimu jau apkaltino daugiau kaip 50 moterų, tarp jų – tokios žvaigždės kaip Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie ir Mira Sorvino, bet jis pats neigia, kad prievarta prie ko nors lindo.

Niujorko, Los Andželo ir Londono policija patvirtino, kad vykdo kriminalinius tyrimus dėl H. Weinsteino veiksmų.

Edenbridžas per Laužų naktį iš garsių veikėjų šaiposi jau 20 metų. Pernai miestelis drauge su G. Foxo iškamša sudegino tuomet kandidato į JAV prezidentus Donaldo Trumpo atvaizdą. Tarp ankstesnių taikinių buvo FIFA eksprezidentas Seppas Blatteris.

2017 11 02 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt