šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Antstoliai griebėsi vargingiausių londoniečių
tiesa.com

Išmokas būsto išlaikymui praradusių londoniečių bėdos tuo nesibaigia: kaupiasi skolos, kurias išieškoti tučtuojau prisistato antstoliai.

Antstolių vizitai į mažas pajamas gaunančių Londono gyventojų namus per pastaruosius metus išgaugo 51 procentu, jų iš viso užfiksuota per 19 tūkst. Skolų augimas siejamas su vyriausybės sprendimu nekompensuoti tarybos mokesčio (counsil tax) vargingiausioms šeimoms, teigiama kovos su skurdu organizacijų „Zacchaeus 2000 Trust“ bei „Child Poverty Action Group“ ataskaitose.

Jos taip pat priekaištauja, kad užuot siuntusi antstolius į neturtingų šeimų namus Vyriausybė galėtų padidinti finansavimą skurdžiausioms Londono savivaldybėms.

Nustatyta, kad mokesčių nepajėgiančių susimokėti šeimų šiuo metu galima sutikti 26 iš 32 sostinės savivaldybėse. Norėdamos apmokėti sąskaitas jos esą priverstos mažinti išlaidas maistui arba imti paskolas.

Antstolių vizitai neišsprendžia įsiskolinimo problemos, teigiama ataskaitoje, mat už jų paslaugas taip pat reikia mokėti, o tai tik dar labiau padidina turimas skolas. Apskaičiuota, kad nuo 2013-ųjų skolas priverstinai išieškoti Londone prireikė iš 318 tūkst. namų ūkių, vien teismo išlaidos tam sudarė 27 mln. svarų sterlingų.

„X Factor“ apsijuokusi lietuvė – tarp Londono gražiausių

Dėl netikėtumų ore lėktuvas Londono nepasiekė

2016 09 01 13:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt