trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Apgavikai, iš pensininkų išvilioję £750 000, kalės 18 metų - tarp jų ir lietuvis
tiesa.com
facebook nuotrauka

Aferistai, iš pensijinio amžiaus asmenų išvilioję £750,000.00, į kalėjimą sėdo aštuoniolikai metų. Tarp gauvos narių ir lietuviškas, Vytauto Glinsko, vardas.

Keturi sukčiai, iš Londono pensininkų išvilioję £750,000.00, stojo prieš teismą. Vyrams buvo paskelbtas nuosprendis - kartu kalėjime jie praleis aštuoniolika metų.

Visi keturi gaujos nariai dirbo kompanijoje Randhwana Roofing Ltd ir taikėsi į Harrow gyvenančius asmenis.

Žmones jie patyčiomis ir melu įviliodavo mokėti už stogdengystės darbus, kurie arba iš viso nebūdavo atliekami, arba buvo atlikti itin prastai.

Kompanija, priklausanti Harprett Singh Randhawa, tyrėjų dėmesį patraukė dar 2017 metais, kai du asmenys, 84 bei 86 metų amžiaus, buvo apgaule priversti sumokėti £350,000.

Dar daugiau aukų pareigūnai aptiko Enfield, Haringey ir Bromley gyvenvietėse. Dalis, nesutikę sumokėti milžiniškų sumų, buvo palikti iš vis be stogo.

Nacionalinė Prekybos Standartų kriminalinės veikos tyrimo tarnyba taip pat atskleidė ir tarptautinę pinigų plovimo operaciją, kurios metu šimtai tūkstančių svarų buvo iš JK siunčiami į Singapūrą, Kiniją ir Dubajų.

Harrow Karališkąjame Teisme, Harpreet Singh Randhawa, Harvinder Singh Arora, Mahmoddun Nobi Siddique ir Vytautas Glinskas, lapkričio 11 dieną kartu buvo nubausti 18 metų laisvės atėmimo bausme - Harpreet Singh Randhawa kalės 5 metus, Harinder Singh Arora kalėjime praleis 2 su puse metų, Mahmoddun Nobi Siddique sės 6 metams, o 33 metų amžiaus Vytautas Glinskas laisvės neregės 4 su puse metų.

Siddique, Glinskas ir Randwala taip pat 8 metus negalės steigti verslo.

Šimtai tūkstančių taip pat buvo išvilioti iš 92 metų amžiaus senolio. Vyras sukčiams atidavė paskutinius pinigus, kuriuos taupė mokesčiui už žmonos priežiūrą.

2019 11 21 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt