penktadienis, liepos 3 d.
Apiplėšimo metu Mančesteryje savo šuniukus gynusią kalytę vagys sužalojo mačete
tiesa.com
facebook nuotrauka

Šuo, gynęs savo šuniukus nuo mačete mojuojančių plėšikų šių barbarų buvo klaikiai sužalotas: kalytei ašmenimis prakirstas žandas. Žiaurūs plėšikai pavogė jos šuniukus.

Šeštadienį, apie 9:30 ryto vietos laiku du ginkluoti vyrai Mančesteryje įsiveržė į butą šio šeimininkui įkandin, užpuolė buto savininką ir ėmė ieškoti vertingų daiktų, kuriuos galėtų paimti.  

Didžiojo Mančesterio policijos atstovų teigimu, apiplėšę šeimininką ir palikę jį gulėti ant grindų, vagys nepasitenkino jo telefonu, pinigine ir raktais.  

Kitame kambaryje Jie rado Zeną - Stradfordšyro bulterjerų veislės kalytę ir jos 5 savaičių amžiaus šunyčių vadą.  

Vagys ėmė krauti šunelius į maišus, o Zena iš visų jėgų stengėsi Savo mažylius ginti, tad vagys perrėžė jos skruostą mačete.  

Policija paskelbė šuniukų ir vagių paiešką.  

Vagys, pagal šeimininko apibūdinimą, yra juodaodžiai, smulkaus sudėjimo, apie 20 metų amžiaus, dėvėjo juodus drabužius, buvo su gobtuvais.  

Vienas vyrų dėvėjo juodai pilką kamufliažinę kaukę.  

Detektyvas konstablis Nick Kershaw, tiriantis bylą įspėja, kad penkių savaičių tesulaukę šunyčiai atskirti nuo mamos ilgai neišgyvens ir prašo visuomenės narių, galinčių pranešti bet kokios informacijos apie galimas vagių tapatybes ar šunelių buvimo vietą nedelsiant susisiekti su policijos pareigūnais.  

Tai galima padaryti paskambinus policijos tarnybai numeriu 0161 856 3985, arba susisiekus su Crimestoppers anoniminiu telefono numeriu 0800 555 111.

2019 07 21 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt