pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Aplink Kentą – pavojus nėščiosioms
tiesa.com

Aplink Kentą gyvenančios būsimos mamos – panikoje. Dėl į Angliją bandančių patekti imigrantų keliamų neramumų ir dėl to susidarančių spūsčių aplink Kentą esančiuose keliuose moterys bijo, jog joms teks gimdyti gatvėje.

Aštuntą mėnesį nėščia Vanessa Challess, užuot atsipalaidavusi ir laukusi įvyksiančio stebuklo, išgyvena, jog, dėl eismo spūsčių jai gali tekti gimdyti tiesiog kelyje.

39 metų teisininkė į ligoninę gali patekti važiuodama tik M20 greitkeliu, tačiau šiuo metu ten dėl prie Calais uosto maištaujančių bei protestuojančių migrantų susidarusiuos spūstys iš moteris atima viltį į ligoninę patekti laiku. Kento policija M20 atkarpą prie miesto dabar yra pavertusu sunkvežimių, kurie negali persikelti per kanalą, stovėjimo aikštele (ang. Operation Stack).

Kaip pranešė dailymail.co.uk, paskutinis Vanessos gimdymas truko vos 90 minučių, taigi prognozuojama jog ir trečiasis jos kūdikis pasaulį išvysti gali labai greitai – jei užtruks kamštyje, moteris gali pagimdyti tiesiog automobilyje.

„Paskutinis mano gimdymas truko vos 90 minučių ir aš tikrai nenoriu pagimdyti įstrigusi M20 greitkelyje, greitosios pagalbos automobilyje”, - teigė susinervinusi moteris.

Panašus ir Melissos Swan atvejis. Moteris beveik aštuntą mėnesį nėščia ir gyvena Sellindge kaimelyje, šalia M20 greitkelio. Ji taip pat bijo, jog gali nespėti nuvykti į ligoninę, kur jai būtų suteikta profesionali medikų pagalba.

Šiuo metu dėl prie Calais uosto protestuojančių „MyFerryLink“ darbuotojų sutriko uosto ir Eurotunelio veikla, o M20 greitkelyje nusidriekusi 3600 sunkvežimių virtinė paralyžiavo eismą.

Dėl tokios padėties Jungtinėje Karalystėje nukenčia ne tik gyventojų kokybė, bet ir verslas, turizmas. Skaičuojama, kad kiekvieną dieną prarandama apie 1,5mln. svarų.

2015 07 30 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt