sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Apribotos išmokos imigrantų srautų nesumažins
tiesa.com

Apie visuomenei jau žinomą Anglijos Ministro Pirmininko Davido Camerono siekį apriboti socialines išmokas imigrantams pasisakė Stephenas Nickellis iš Biudžeto Atsakomybės Biuro (ang. Office for Budget Responsibility). Jo nuomone, šio Premjero tikslo įgyvendinimas didelės naudos valstybei neatneštų – teigė Telegraph.co.uk.

D. Cameronas iš Europos Sąjungos (ES) lyderių reikalauja pritarti jo sprendimui į JK imigravusiems užsieniečiams socialines išmokas suteikti tik pragyvenus šalyje keturis metus. Taip jis tikisi, kad imigrantų skaičius šalyje sumažės. Sąjungos lyderiai į tokį Anglijos Ministro Pirmininko prašymą sureagavo neigiamai. Panašu, kad S. Nickellis taip pat nepritaria D. Camerono sprendimui tvirtindamas, kad tai apskritai neturėtų įtakos imigrantų srautams.

Visgi ekonomistas patvirtino, kad rimtų tyrimų šiuo klausimu nėra atlikta, todėl pagrįstų duomenų apie potencialią tokio sprendimo naudą nėra. Tik paklaustas asmeninės nuomonės jis teigė įsitikinęs, kad tai tikrai nesumažintų į Didžiąją Britaniją imigruojančių užsieniečių skaičiaus. Visgi S. Nickellis dar kartą patvirtino, kad šiuo klausimu būtina detalesnė analizė.

Kiti Anglijos politikai įsitikinę, kad tokia reforma atneštų didelės naudos ir Anglijos sistemos išnaudojimo mastai būtų sumažinti. Jie taip pat nepraranda vilties, kad su ES lyderiais galiausiai pavyks susitarti ir reformai bus uždegta žalia šviesa.

2015 12 09 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt