ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Ar tai – prasčiausia gatvė Britanijoje? Kaip kadaise rami gyvenvietė tapo nusikaltėlių irštva
tiesa.com
Pixabay.com

Gyventojai ėmė skųstis, kad jų kadaise rami buvusi France gatvė Erdingtone, Birminghame, dabar yra nuolatos siaubiama nusikaltėlių, narkotikų prekeivių, kurie savo „produkciją“ pardavinėja taip pat lengvai, kaip saldainius.

Didžioji dauguma šios kadaise ramios Frances gatvės gyventojų teigė bijantys palikti savo namus. 94 namų gatvėje nuolatos vyksta muštynės, ryte ant šaligatvių randami be sąmonės gulintys žmonės, o kartą čia vaikštinėjo ugnimi besispjaudantis vyras, rašoma Dailymail.co.uk.

Šioje gatvėje, kaip teigiama, yra nemažai namų, kurie priklauso privatiems nuomininkams. Juose dažnai apsigyvena didelės grupės žmonių, kadangi taip sutaupoma nuomos mokesčių. Čia taip pat apgyvendinami paramos ar socialinio būsto reikalaujantys žmonės, šeimos. Dėl to bendruomenės atstovai ne kartą kreipėsi į būstus nuomojančius asmenis, paprašė jų atidžiau pasidomėti būsimais gyventojais.

„Per pastaruosius porą metų čia tapo tikrai nebesaugu. Ruošiamės spręsti šias problemas. Pavyzdžiui, čia savo prosenelio namą įsigijo viena moteris. Pastatas labai gražus, tačiau dėl problemų gyventoja bijo vakarais išeiti į savo kiemą, prisipažino galvojanti apie saugesnę gyvenvietę. Čia gyvenantys žmonės neturėtų taip jaustis“, - sakė Jackas Dromey.

Vyras taip pat kalbėjo su moterimi, kurios dukra viena bijo nuo autobusų stotelės viena pareiti namo.

2019 01 23 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt