šeštadienis, birželio 6 d.
„Argos“ akcija: už seną telefoną gauk dovanų kuponą
tiesa.com

„Argos“ klientams siūlo iškeisti savo seną nenaudojamą telefoną ar planšetinį kompiuterį į parduotuvės dovanų čekį. Tokiu būdu bus paremta vyriausybės finansuojama labdaros akcija „Wrap“.

Kaip pranešė express.co.uk, jei turite namie dulkančių pasenusių ir nenaudojamų telefonų ar planšetinių kompiuterių, skubėkite į „Argos“ – pirmąją tokią parduotuvę šalyje, kurioje galėsite juos iškeisti į dovanų kuponą!

„Argos“ darbuotojai apskaičiuos kupono vertę, atsižvelgdami į rinkos kainas ir prietaiso būklę. Atneštą elektronikos prietaisą perduos specialistams, kurie ištrins ten likusius jūsų duomenis ir paruoš prietaisus perpardavimui. Labdaros organizacija patikino, kad duomenų išvalymo kaina bus įtraukta į kvito vertę.

„Žinome, kad žmonės turi daug nereikalingų prietaisų, gulinčių stalčiuose. Be abejonės yra geriau jas perdirbti, nei išvežti į sąvartyną,” - sakė informacinių technologijų analitikas Chris Greenas.

Ekspertas tiki, kad tokia akcija paskatins žmones rūšiuoti. Ilgainiui planuojama į projektą įtraukti ir nešiojamuosius kompiuterius.

2015 07 28 12:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt