ketvirtadienis, liepos 2 d.
Artėjant šalčiausiai žiemai, išaugo energijos tarifų kainos
tiesa.com

Prognozuojama, kad ateinanti žiema kaip reikiant kirs per pinigines. Šią savaitę energijos kainos šoktelėjo net 25 proc. Taip atsitiko dėl to, kad keli didžiausi energijos tiekėjai panaikino kai kuriuos pigiausių tarifų planus, - pranešė naujienų portalas express.co.uk

Nenumaldomai artėjant šaltajam sezonui, Jungtinės Karalystės gyventojai, iki šiol naudojęsi „British Gas”, „Scottish Power” ir „First Utility“ energijos tiekėjų paslaugomis ir mokėję pasirinktą fiksuotą mokestį, dabar už energiją bus priversti mokėti pagal naujai patvirtintus tarifus.

Pasibaigus vienam iš 24 šildymo planų, vartotojams automatiškai bus nustatytas jų energijos tiekėjų standartinis kintamasis tarifas, kuris deja, bus daug brangesnis, nei ankstesnis.

Pavyzdžiui, „First Utility“ energijos tiekėjo klientams šiaurės vakarinėse JK dalyse sąskaitos už energijos tiekimą gali šoktelti 312 svarų.

Jei metereologų perspėjimai dėl šalį užklupsiančios šalčiausios žiemos per 50 metų pasitvirtins ir suvartojamos energijos kiekis bus didesnis nei pernai, gali būti, kad šią žiemą sąskaitos už šildymą gerokai „pasikandžios“.

„Labai svarbu užtikrinti, kad gyventojai žinotų, jog jie nepermoka už šildymo paslaugas. Deja, šeimos, kurios yra ištikimos savo energijos tiekėjui, pasibaigus pasirinkto mokėjimų plano galiojimo periodui, gali net nesuprasti, kad tarifas tapo brangesnis.“, - aiškino gocompare.com draudimo kompanijos atstovė Caroline Lloyd. 

2015 09 23 07:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt