pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Aštuonmečio, išmesto iš mokyklos dėl netinkamo elgesio mama įsiutusi: kokia mokykla jį priims jei jau buvo iš vienos išmestas būdamas vos aštuonerių?
tiesa.com
facebook nuotrauka

Sarah Lowden iš Hullo rytų Jorkšyre sulaukė netikėtos žinios iš sūnaus mokyklos: jos vaikas Kieronas dėl elgesio problemų buvo išmestas iš mokyklos, kurioje mokėsi. Ji teigia, kad jai buvo paaiškinta, kad jos aštuonmetis sūnus kelia pavojų kitiems mokiniams bei mokytojams.

Sarah Lowden tiki, kad jos sūnus gali turėti ADHD (hiperaktyvumo bei dėmesio išlaikymo sutrikimą), tad jam turėtų būti suteikta papildoma pagalba sutelkti dėmesį pamokų metu.   

Trisdešimtmetė mama pasakojo: „Jis rodė ADHD simptomus ir jam nesisekė pritapti mokykloje. Mokykla ėmė mus kviesti į susirinkimus dėl jo elgesio, aš kreipiausi į CAMHS (vaikų bei suaugusiųjų psichinės sveikatos tarnybą), bet turėjo būti atlikti tyrimai tam, kad gautume diagnozę.   

Jau nuo 2018 metų gruodžio jį vis išsiųsdavo iš klasės, tad jis mokydavosi atskirai, su mokymo asistentais. Kai tik jo elgesys kiek pasunkėdavo jį siųsdavo iš klasės.   

Mokykla sakė, kad su juo nebe susitvarko, tad tris dienas per savaitę leidome jį į PRU (įstaiga, kurioje mokomi vaikai, dėl ligos ar šeimyninių aplinkybių negalėję dalyvauti mokyklos veikloje) iš ten jis grįždavo ramesnis.  

Jį išmetė, nes jis buvo agresyvus su mokyklos darbuotoju, tačiau kai kalbėjausi su sūnumi jis sakė, kad jį bandė fiziškai suvaržyti, tad be abejo jis muistėsi.”  

Mama tikisi, kad Kieronas bus priimtas į PRU ir likusiomis savaitės dienomis ir sako, kad gailisi iš vis užrašiusi vaiką į Oldfleet pradinę mokyklą.   

Ji bijo, kad išmetimas iš mokyklos traumuos Kieroną visą vaikystę ir pripažįsta, kad dėl įvykio šeima yra smarkiai įsitempusi.   

„Kieronas nesupranta kas vyksta, tik žino nebegalįs grįžti į mokyklą. Aš jaudinuosi, nes vis galvoju: kokia mokykla jį priims jei jau buvo iš vienos išmestas būdamas vos aštuonerių?”  

Hullo savivaldybės atstovai įvykio nekomentavo.   

2019 05 04 11:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt