sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Aštuonmetis namuose atėmė sau gyvybę
tiesa.com

Aštuonmetis berniukas atėmė sau gyvybę po to, kai susipyko su mažamete seserimi dėl raudono kibiriuko ir tėvo buvo išsiųstas į savo kambarį.

Naujienų portalas mirror.co.uk pranešė, kad praėjusiais metais sau gyvybę atėmęs mažametis Christopheris Furniss-Roe'as prieš įvykstant nelaimei mokykloje dalyvavo sporto dienoje, kur bėgimo varžybose užėmė pirmąją vietą.

Pasak berniuko tėvo Jasono Furniss'Roe'o, kuris incidento metu buvo namuose, po mokyklos jo sūnus su seserimi žaidė namų kieme. Vaikai buvo linksmi ir laimingi. Po kiek laiko mažametė atėjo verkdama, sakydama, kad brolis jai trenkė su kibiriuku.

Tėvas įsakė berniukui eiti praustis ir miegoti. Berniukas išsimaudė, tačiau vistiek išbėgo į lauką žaisti toliau. J. Furniss-Roe'o teigimu, jis nepyko, nes jo dukra taip pat vis dar žaidė kieme.

Po kiek laiko mažametė atėjo pas tėvą ir pasakė, kad brolis jai vėl trenkė. Septynmetei mergaitei iš nosies bėgo kraujas. Tėvas išsiuntė savo sūnų į kambarį ir liepė jame likti.

Būtent tada ir atsitiko siaubinga tragedija. Po 15 minučių į sūnaus kambarį užsukęs tėvas rado berniuką pasikorusį. Keturis vaikus auginantis vyras puolė prie Christopherio, jį nukabino, bandė gaivinti ir skubiai iškvietė greitąją pagalbą.

Berniukas buvo nugabentas į Newport's Royal Gwent ligoninę, iš jos – į universitetines Wales klinikas, Cardiffe. Deja, mažametis nerodė jokių ženklų, jo gyvybė buvo palaikoma medicinos įrenginių pagalba. Sekančią dieną šeima nusprendė aparatus atjungti. Christopherio gyvybė užgeso amžiams.

Šiais metais tyrėjai konstatavo, kad įvykęs incidentas – tragiškas nelaimingas atsitikimas.

Jeigu jums reikia psichologinės pagalbos, kreipkitės į Samaritans, kurie dirba 24/7, numeriu 116 123 arba elektroniniu paštu: jo@samaritans.org.

2015 11 08 10:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt