trečiadienis, liepos 8 d.
Atokiau gyvenantys londoniečiai neuždirba būtiniausioms reikmėms
tiesa.com

Vienas iš penkių londoniečių, gyvenančių tokiuose išorinio Londono rajonuose kaip Barkingas ir Dagenhamas, neužsidirba nė padorų pragyvenimo lygiį Anglijos sostinėje garantuojančios algos.

Kaip pranešė „London Evening Standard”, tyrimas parodė, kad minimalus uždarbis buvo gerokai labiau paplitęs vadinamuosiuse išorinio Londono rajonuose nei miesto širdyje.

Vadinamuosiuose vidinio Londono rajonuose – Kengsingtone ir Chelsea, Islingtone, Westminsteryje,

Camdene, Lewishame, Greenwiche ir kitur – mažiau nei minimalų reikalingą pragyvenimo lygį sostinėje teuždirno apie 14 proc. londoniečių. Tačiau gyventys atokiau nuo centro, ypač tokiuose rajonuose kaip Bromley, Brente ir Barkinge, neuždirbančių nė minimaliausioms reikmėms darbninkų skaičius išaugo iki

beveik 26 proc.

Pragyvenimo lygiu vadinama alga, kuri reikalinga norint užtikrinti padorų gyvenimą tam tikrame mieste.

Tyrimas rėmėsi nustatytu minimaliu pragyvenimo lygiu Londone, kuris siekė 8,80 svaro už valandą, tačiau neseniai buvo ketvirtadaliu padidintas iki 9,15 svaro už valandą. Už sostinės ribų pragyvenimo lygis teišaugo 20 pensų ir dabar siekia 7,18 svaro už valandą.

Ir konservatorius Londono meras Borisas Johnsonas, ir jo konkurentai kovoje dėl posto - liberalai paragino didžiąsias korporacijas darbininkams mokėti sąžiningą atlyginimą, nes tai garantuotų ir „produktyvesnį darbą”.

2015 02 17 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt