pirmadienis, spalio 26 d.
Atrakcionų parke žuvo į vandenį įkritusi mergaitė
tiesa.com

Atrakcionų parke antradienį iš valties iškritusi ir į vandenį įtraukta 11-metė žuvo. Įvykio sukrėsti parko darbuotojai paskelbė kurį laiką laikysiantys atrakcionus uždarytus.

Plaukiodama pramoginėmis valtelėmis Stafordširo „Drayton Manor“ parke mergaitė norėjo persėsti į kitą vietą, kai valtelė trenkėsi į akmenis, o vaikas iškrito. Vanduo netrukus įtraukė mažametę, tad jos draugai nebematė, kur ji, o parko darbuotojai nespėjo išgelbėti.

Žuvusioji kartu su draugais dalyvavo mokyklos išvykoje. Liudininkės teigimu, vaikui įkritus, kiti pradėjo rėkti ir kviestis pagalbos, tačiau mergaitė jau buvo įtraukta po vandeniu. Nelaimės nebuvo išvengta, nors parke dirbo specialiai apmokyti darbuotojai.

Mergaitė buvo ištraukta iš vandens dar gyva, tačiau patyrusi daugybinius ir sunkius sužalojimus. Atrakcionų mechanizmas sudrąskė jos kūną. Atvykę medikai ją skraidino į ligoninę, pakeliui suteikdami būtinąją pagalbą, tačiau vos atvykus paaiškėjo, kad gyvybės išsaugoti nepavyks.

Dar 1950-aisiais įkurto parko direktorius teigė esantis šokiruotas nelaimės ir drebėjo skaitydamas viešą pranešimą, kad po nelaimės valtelėmis nebus galima kurį laiką plaukioti, kaip teigė vadovai, „iš pagarbos žuvusiajai ir jos šeimai“.

Dėl nelaimės pradėtas tyrimas.

2017 05 10 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt